Skocz do zawartości
piottrrek

Problem z internetem w lg swift 2x

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Witam, chcialbym was prosic o pomoc. Od wczoraj mam ten smartfon i jest to pierwsze moje urzadzenie z androidem. Problem polega na tym, ze co jakis czas z konta znikaja mi pieniadze. Poczytalme troche i sciagnalem pogram APN Switcher, mam na pulpicie ustawiony w pozycji OFF. W ustawieniach sieci komorkowej odznaczylem : Wlacz przesyl danych i zaznaczylem zeby korzystal tylko z 2g. W kontach i synchronizacjach wylaczylem autosynchronizacje. Dane w tle mam wlaczone poniewaz android market tego ode mnie wymagal. Wyglada na to ze nie zabiera mi pieniedzy z konta tylko problem jest w tym, ze wifi przestalo mi sie laczyc. Pisze ze trwa laczenie z routerem i po chwile zmienia status na rozłączony. Moglibyscie pomoc mi ustawic to tak jak powinno byc? Chcialbym, aby telefon nigdy nie laczyl mi sie z internetem, te mmsy moga nie dzialc bo i tak z tego nigdy nie korzystam, ale chce zeby wifi dzialalo. Wczesniej kiedy jeszcze wifi dzialalo bylo cos takiego ze i tak pieniadze z konta zabieralo mimo polaczenia z routerem. Wydawalo mi sie ze skoro wifi dziala to nie powinno mi z konta zabierac ? Prosze o pomoc.

Edytowane przez piottrrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Mam androida 2.3.4

Wersja jadra: 2.6.32.9

Wersja LGE LGP990-V20c

Którą wersję CyanogenModa 7 polecicie mi wgrac ? Lub cos innego lepszego od 2.3.4 ?

Edytowane przez piottrrek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Polecicie mi którą wersję CyanogenModa 7 wgrac ? A moze cm9 ?

Warto wgrać CM7, znacznie bardziej stabilny, w pełni działają wszystkie funkcje, posiada wysoką wydajność, choć domyślny ADW Launcher nie jest moim ulubionym.

CM9 jak na razie tylko dla osób lubiących bawić się w częste zmiany oprogramowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CM9 jak na razie tylko dla osób lubiących bawić się w częste zmiany oprogramowania.

Nie zgodzę się, korzystam już ponad tydzień i nic nie zmieniałem od tego czasu. System sprawny i do tej pory ani razu mi się nie zresetował, chociaż Face Unlock potrafi czasem od razu wyświetlić alternatywne zabezpieczenie(tzn. w ogóle nie uruchamia kamery).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wgrałem CM7 i wszystko działa jak nalezy. Bardzo przyjazny soft, pewnie zostane przy nim na dłuzej.

Problem rozwiazany, moza zamknac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie zgodzę się, korzystam już ponad tydzień

Widocznie nie używasz tego, czego w CM9 nie ma.

I chyba do czasu jakiegokolwiek oficjela, choćby z podobnego urządzenia, nie będzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fakt, nie nagrywam video. Ale poza tym w ogóle nie odczułem braku jakiejkolwiek funkcji.;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi