Skocz do zawartości
kenpaczi

brak synchro z gmail / szwankująca klawiatura ekranowa

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos czasu nie mogę synchronizowac sie z gmailem. Mam komunikat "brak polaczenia". Wpadlem na pomysł żeby założyć nowe konto ale podczas konfiguracji dowiedziałem sie,ze nie ma stabilnego polaczenia z serwerem gmail. Macie podobne problemy?

Jakiś pomysł na zniwelowanie problemu? Dodam ze połączenie z setem w chwili próby sunchro mam nienaganne. Pozdro

Edytowane przez kenpaczi
    literowka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pomogło:)

dziękówka

Mam jeszcze jeden problem ze swoim telefonem....czasami nie działa mi klawiatura ekranowa;/

Gdy chce odpisać komuś na esa, klikam edytor, wyświetla się klawiatura, zaczynam pisać, słownik normalnie mi podpowiada, ale gdy wciskam spacje, bądź wybieram dana podpowiedź, słowo wcale nie wyświetla się w treści....

Mam różne klawiatury i z każdą jest identycznie w danym momencie. Pomaga restart...

Jakieś rady;]?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprosciej włączyć o wyłączyć telefon, jednakże jest to flustrujace:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A mam jeszcze jedno pytanko..mam obrazek 480x 800 i gdy chcę go ustawić jako pulpit to włącza się narzędzie do cięcia i nie mogę jej ustawić, aj jakąś połowę. Natomiast, gdy ten sam obrazek ustawiam jako ekran blokownia to ustawia się w całej okazałości....od czego to zależy, czemu tak jest i czy da się to jakoś ominąć? Może wiecie. (chciałbym ustawić obrazek cały jako tapetę, a nie jego część)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    AdamT

Prawidłowa rozdzielczość dla tapety to 640x480 lub ewentualnie inna, ale z zachowaniem tych proporcji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no dobra, to nie zmienia faktu, że obrazek na ekran blokowania ustawia się bez żadnych przeróbek, a na tapete nie chce. Jak go przytnę to wygląda kiepsko;}

Nie chce laski od pasa w górę ani od pasa w dół, ale w całości;xD

btw obrazek ma 403x599

btw. próbowałem ustawić obrazki o różnej rozdzielczości i za każdym razem musiałem przycinać, zanim ustawiłem...nie da się tego po protu jakoś ominąć:cii::cii::cii::cii::cii::krzeslem:

Edytowane przez kenpaczi
    ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    A mam jeszcze jedno pytanko..mam obrazek 480x 800 i gdy chcę go ustawić jako pulpit to włącza się narzędzie do cięcia i nie mogę jej ustawić, aj jakąś połowę. Natomiast, gdy ten sam obrazek ustawiam jako ekran blokownia to ustawia się w całej okazałości....od czego to zależy, czemu tak jest i czy da się to jakoś ominąć? Może wiecie. (chciałbym ustawić obrazek cały jako tapetę, a nie jego część)

Tapeta na ekranie blokowania jest wyzsza niz szersza tak jak ekran, poniewaz sie nie przewija. Natomiast zwykla tapeta przewija sie o kawalek gdy przechodzisz na inny z siedmiu ekranow i dla tego taka a nie inna rozdzielczosc. Nie wiem czy da sie to ominac ale chyba nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi