Skocz do zawartości
robocik

[30-08-2010]RCMix v1.8 A2SD, Root, sense UI ;) *Nowy kernel

Rekomendowane odpowiedzi

szkoda ze juz nie robisz romow na 32a.

przeportowac taki na 32a to nie tak trudno... zreszta macie capy :) on jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    haftus

a sprobowalbys przeportowac sensehero 2.1 build 5? tam jest taki temat ze kazdy inny rom moze sie stopic... gdybys dodal multilanguage to bylby hit...

//q77 haftus załatwiaj takie sprawy na pw ;) to jest temat o ROMie

Edytowane przez chosen one

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    a sprobowalbys przeportowac sensehero 2.1 build 5? tam jest taki temat ze kazdy inny rom moze sie stopic... gdybys dodal multilanguage to bylby hit...

Nieobiecuje, bo czasu malo nawet na gotowanie na Hero... a bez telefonu zajelo by to jeszcze wiecej czasu...

ale, zobacze o czym mowisz i jak bede mial czas to sprobuje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie jak podkręcić proca w tym romie?Bo w setcpu mam max 528 nastawione i suwaka dalej sie nie da przesunąć min mam na 245

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak używam Overclock widget to błąd jakiś wyskakuje i jest napisane wymuś zamkniecie.Jak ktoś byłby taki dobry i podrzucił link do jakiejś nowszej wersji Overclock widget to byłbym bardzo wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Panowie jak podkręcić proca w tym romie?Bo w setcpu mam max 528 nastawione i suwaka dalej sie nie da przesunąć min mam na 245

w set cpu nacisnij menu, i tam wybierz device... niepamietam ktory ale to tam sie ustawia...

---------- Post dołączono o 18:57 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

jak używam Overclock widget to błąd jakiś wyskakuje i jest napisane wymuś zamkniecie.Jak ktoś byłby taki dobry i podrzucił link do jakiejś nowszej wersji Overclock widget to byłbym bardzo wdzięczny.

overclock widget z marketu dziala...ale wydaje mi sie ze set cpu przelacza szybciej jak sie wychodzi z uspienia...

tylko pamietajcie ze mini nie mniej niz 245 MHz bo moga sie pojawic probelmy z wybudzaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem mile zaskoczony, bardzo szybki ROMik. Powiedziałbym, że nawet szybszy od Cronosa, tak mi się wydaje.

+ działają MMSy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No panowie potwierdzam po podkręceniu romik śmiga aż miło:)Tylko zauważyłem ze bardzo słaby zasięg jest:/może radio od nowa dograć?

Edytowane przez pindzio

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No panowie potwierdzam po podkręceniu romik śmiga aż miło:)Tylko zauważyłem ze bardzo słaby zasięg jest:/może radio od nowa dograć?

U mnie działa normalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi