Skocz do zawartości
robocik

[30-08-2010]RCMix v1.8 A2SD, Root, sense UI ;) *Nowy kernel

Rekomendowane odpowiedzi

Squel

A ktoś z was miał problem z kontem na exchange-u ?

Mianowicie ustawiam sobie konto i wszystko działa jak należy i tak do pierwszego restartu potem przy każdej próbie wejścia w aplikację mail wyświetla się konfigurator konta. Do tego najlepsze nie pozwala skonfigurować konta exchange tylko i wyłącznie POP3 albo IMAP. Niezła jazda

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wystawilem go na XDA...

zobaczymy co powiedza na mix villain i cronos hehe...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jak szybko wrzuciłem tego ROM-a tak szybko wywaliłem i wróciłem do CRONOSA. Wcale nie jest taki szybki i mam problem z marketem, straaasznie mi muli, albo gdy chcę zainstalować jakąś aplikację z marketu to widze tylko biały ekran i nic. Żadnego opisu danej aplikacji, ani przycisku: Zainstaluj itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda tylko, że nie "reprezentujesz" tam polskich barw... :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Proszę bez :offtopic:

Edit: Przy okazji ;) ROM sprawdza się bardzo dobrze, używałem wersji 0.1, poczekam na pełniejszy release i przejdę na niego pod koniec tygodnia. Dobra robota!

Edytowane przez chosen one

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jak szybko wrzuciłem tego ROM-a tak szybko wywaliłem i wróciłem do CRONOSA. Wcale nie jest taki szybki i mam problem z marketem, straaasznie mi muli, albo gdy chcę zainstalować jakąś aplikację z marketu to widze tylko biały ekran i nic. Żadnego opisu danej aplikacji, ani przycisku: Zainstaluj itp.

Ja długo siedziałem na Cronosie i ten ROM jest dużo szybszy ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

kurde co do marketu to tez zauwazylem nieraz takie zachowanie, ale niezawsze... jakiej wercji uzywales? v01 czy v02 ? bo niewiem czy to czasem nie cos co dorzucilem do v02...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kurde co do marketu to tez zauwazylem nieraz takie zachowanie, ale niezawsze... jakiej wercji uzywales? v01 czy v02 ? bo niewiem czy to czasem nie cos co dorzucilem do v02...

Jedną i drugą wersję testowałem, a teraz wróciłem do Cronosa i to samo z marketem się dzieje >:(

Kurczę nie wiem, czy przywrócić ustawienia fabryczne, zrobić format sd i na czysto wrzucić ROM, żeby wszystko ładnie chodziło?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Jedną i drugą wersję testowałem, a teraz wróciłem do Cronosa i to samo z marketem się dzieje >:(

Kurczę nie wiem, czy przywrócić ustawienia fabryczne, zrobić format sd i na czysto wrzucić ROM, żeby wszystko ładnie chodziło?

wez wyczysc karte ze wszystkiego co nie jest twoje, zostaw tylko swoje nandroidy/zdjecia/muze itp... jest tam zazwyczaj mnostwo smieci, starych z roznych poprzednich romow.... wywal to i zobacz czy bedzie lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie romik smiga. puki co bez bledow. market dziala setcpu tez dziala slicznie, w linpacku ~3 flopsy bez taskkilerowania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi