Skocz do zawartości
robocik

[30-08-2010]RCMix v1.8 A2SD, Root, sense UI ;) *Nowy kernel

Rekomendowane odpowiedzi

dziala wam wysylanie przez BT ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa. Przesyłałem plik 5min temu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ups5

FC Sens przestały się i mnie pojawiać, po ręcznym przesunięciu aplikacji na partycję ext3 (z bootloadera).

Miałem również problemy z patrycja ext2. Przypadkowe odmontowywania się karty SD. ale to również przytrafiło się na romie Modaco 3.2.

zauważyłem też, lekkie przycinanie klawiatury podczas szybkiego pisania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

testuje wlasnie robomixa z tym czekoladowym kernelem @762 czy jak mu tam... i powiem ze dziala dobrze...

przy wlaczonym trybie samolotowym (stabilniejsze wyniki) w linpacku prawie 3.4 megaflopsa

---------- Post dołączono o 00:51 ---------- Poprzedni post napisano o 00:38 ----------

zapomnialem ze mialem jakies archaiczne radio zainstalowane, niezmienilem po odbiorze z naprawy...

upgradowalem do tego 63.18.55.06JU_6.35.09.26 link z XDA i problem z wolnym marketem tak jakby zniknal... :)

hmm musze jeszcze troche posprawdzac bo juz niewiem czy byla to wina romu czy mojego starego radia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    sq9dje

miałem ten sam problem z wolnym marketem po zainstalowaniu ROMU. Wróciłem do VillainROM 10.2 po czym bez wipe nadinstalowalem RoboMIX 0.2 ( zrobiłem tylko wipe dalvika ) System działa bez FC a market działa szybko :) .

Tylko pomimo instalacji wersji 0.2 w informacji o oprogramowaniu stoi RoboMIXv0.1_hero ;)

Radio miałem i mam 63.18.55.06OU_6.35.15.01

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zgłaszam problem. Dziś rano po włączeniu się budzika nijak nie mogłem go wyłączyć, a darł się okrutnie.

Nie można było ani zmniejszyć głośności, ani wyłączyć jakimkolwiek sposobem. Musiałem zresetować telefon.

Przyznam jednak, że nigdy nie miałem tak efektywnego budzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    ups5

A jaką masz ustawioną częstotliwość taktowania procka dla stanu uśpienia? Może jest zbyt niska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja miamiel takie budznie i to na roznych fonach;D juz sie do tego przyzwyczailem heh;P nie zawsze ale czasem tak bylo;)

Czesto wina tego jest wgranie jakiegos alternatywnego lockscreena.. jesli go masz zostan przy seryjnym sensowym;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@ups5

Nic nie zmieniałem z prockiem, taktowanie jest jak w "fabrycznym" RoboMIX'ie :)

@android

Lockscreen również jest taki jak bóg przykazał. Nic nie zmieniane.

Wczoraj zresztą miałem chyba z 4 FC przy backupowaniu danych. Dziś po restarcie wszystko tzn. budzik i sense itp wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi