Skocz do zawartości
anizzzda

Reklamacja / serwisowanie w Play

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i prosze o pomoc. Telefom mam z play, niecale 3 tygodnie. W tym czasie pojawily sie problemy, o ktorych tez piszecie na forum: grzechotanie w gornej czesci obudowy, drobny kurz pod wyswietlaczem i wylaczanie w nieskonczonosc. Zastanawiam sie nad oddaniem tel do serwisu. Czy ktos z was serwisowal juz telefon z play? Jak wyglada procedura? Czy komus udalo sie wygrac walke z tymi wadami-czy ten typ zwyczajnie tak ma? Z gory dziekuje.za wszelkie uwagi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    reXio

Tel tak nie ma i jestes kolejna osoba ktora ma problemy z telefonem z sieci Play - moja teoria - sprzedaja 2 gatunek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba masz racje, poza tym jest to dosc drogi telefon, zatem mozna chyba wymagac dzialania na w miare przyzwoitym poziomie. Czy orientujesz sie moze jaka jest procedura reklamacyjna htc w polsce?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przychodzisz do salonu play z rachunkiem lub fakturą. Mogą wymagać pudełka i wszystkiego co było w zestawie.Mówisz że chcesz oddać telefon na gwarancję z takich i takich powodów. I wszystko. Zapewne dadzą Ci jakieś papiery do podpisania ale nie pamiętam czy na pewno. A i musisz mieć kartę gwarancyjną...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    http9

U mnie w telefonie nie ma jakiegoś dramatycznego grzechotania w górnej części obudowy, ale zauważyłem skrzypienie w dolnej części tylnej klapki. Czasami jest to irytujące.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    atb80

Mam HTC Desire kupiony miesiąc temu w Komputroniku. Jestem z niego mega zadowolony. Ani razu nie zawiesił się i nic w nim złego się nie dzieje (brak spowolnień itd...) Wniosek - nie warto kupować telefonów u operatorów. Pewnie naładowali jakiegoś syfu szpiegującego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    remmyhi

Niestety nie mogę się zgodzić z przedmowcą. Mam od miesiąca Desire z Play i nie zauważyłem żadnych oznak kurzu czy też skrzypienia. Telefon noszę w kaburze przy pasku a używam zdecydowanie intensywnie jako kalendarz, gps, office, telefon i konsola do gier.

Sent from my HTC Desire using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja noszę w futerale i użytkuję stosunkowo intensywnie, choć ostrożnie. Grzechotanie pojawiło się już w pierwszym tygodniu, a problem z wyłączaniem niemal od razu. Pierwsze pyłki pod wyświetlaczem pokazały się po około 3 tygodniach od zakupu, a tak jak wspominałam - telefon jest przez większość czasu w futerale. Aż boję się myśleć co będzie dalej ;) nie minął jeszcze miesiąc odkąd go mam . W poniedziałek idzie do reklamacji. A, jeszcze jedno - ostatnio zaczęło szwankować powiększanie stron internetowych poprzez uszczypnięcie ekranu. Pomaga tylko ponowne włączenie, a z tym jak mówiłam jest mały problem a :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ja noszę w futerale i użytkuję stosunkowo intensywnie, choć ostrożnie. Grzechotanie pojawiło się już w pierwszym tygodniu, a problem z wyłączaniem niemal od razu. Pierwsze pyłki pod wyświetlaczem pokazały się po około 3 tygodniach od zakupu, a tak jak wspominałam - telefon jest przez większość czasu w futerale. Aż boję się myśleć co będzie dalej ;) nie minął jeszcze miesiąc odkąd go mam . W poniedziałek idzie do reklamacji. A, jeszcze jedno - ostatnio zaczęło szwankować powiększanie stron internetowych poprzez uszczypnięcie ekranu. Pomaga tylko ponowne włączenie, a z tym jak mówiłam jest mały problem a :P

Zwrócili już koledze telefon z serwisu? Jak została załatwiona kwestia kurzu na ekranie: wymienili obudowę czy po prostu wyczyścili i znowu łapie pyłki?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marcinb24

A to wyłączanie to jak szybko od kupienia się pojawiło?? Bo zaczynam się bać jak będzie z moim Desirem, używam go dobę intensywnie (24h i krzyczy o ładowanie) ale jeszcze ani razu mi się nie zrestartował, a był chwilami dosyć ciepły jak smigałem w necie a potem grałem. Narazie kurzu też nie widzę a w którym miejscu się dostaje? Przy szybce cy raczej gdzieś w środku przy ekranie już?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi