Skocz do zawartości
mihus708

Najbardziej kompatybilne karty pamięci z SGS II.

Rekomendowane odpowiedzi

Ja myślę o takiej karcie : Micro SDHC 32GB – Class 10 | microSDHC (class 10) | Verbatim Europe - Magazynowanie danych, materiały eksploatacyjne dla komputerów i zastosowań związanych z powielaniem obrazu

ponieważ wg tej stronki : Fotopolis.pl: Verbatim SDHC Class 10 cena będzie rewelacyjna a prędkości bez kompromisowe :)

Teraz może karta na wyrost a jutro będzie brak pamięci na jeszcze jakiś film full HD :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam kartę 32gb class 10 A-Data, tylko przy uruchomieniu telefonu jest skanowanie multimediów które trwa chwile(zależy ile rzeczy masz na karcię) Nie zauważyłem żadnych ścin, wszystko pięknie chodzi. Film w HD ciężko wgrać na kartę przez ograniczenia systemu plików, trzeba i tak wszystko dzielić :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jaka cena, wcześniej miałem tej firmy klasę 4, zapłaciłem 180zl, za 32gb. Jednak doszedłem do wniosku ze wymienię to na klasę 10 i kupiłem za 270zl coś z ebay. Karta się sprawuje w tamtym urządzeniu wyśmienicie, jest dużo szybsza. Ten verbatim mnie zastanawia.

Wysłano z GT-I9100 z użyciem Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ceny kart Verbatim z tej stronki co dałem linka powyżej :

4 GB microSDHC - 34 zł

8 GB microSDHC - 53 zł

16 GB microSDHC - 99 zł

32 GB microSDHC - 189 zł

zapowiadają się pozytywnie.

:) trzeba tylko znaleźć w jakimś sklepie , najlepiej w kraju .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ceny kart Verbatim z tej stronki co dałem linka powyżej :

4 GB microSDHC - 34 zł

8 GB microSDHC - 53 zł

16 GB microSDHC - 99 zł

32 GB microSDHC - 189 zł

zapowiadają się pozytywnie.

:) trzeba tylko znaleźć w jakimś sklepie , najlepiej w kraju .

Jak tylko na kilku stronach pojawily sie artykuly o tych kartach odrazu zabralem sie za szukanie karty 32 GB za 189 zl, i jak do tej pory nigdzie nie znalazlem.

Proponuje by jak ktos namierzy jakis sklep, to podzielil sie z nami namiarami ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jag10

Też od ponad tygodnia ich szukam i...nic. Cisza jak makiem zasiał, a urlop się zbliża. Chyba pośpieszyli się z tym niusem ;/ Powinno być, że mają dopiero wprowadzić i podać kiedy i na które rynki. Tak to wychodzi, że to jakaś ściema.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawdzałem dysk HDD pod USB z własnym zasilaniem . ale gra nie jest warta zachodu . Owszem widzi go ale tylko sformatowany w systemie Fat 32 , a co zatym idzie ma ograniczenie w pojemności , dodam że nie widzi innych partycji utworzonych w tym samym formacie , więc niestety w grę wchodzi tylko 1 partycja z ograniczeniem do 32 GB (sformatowałem w tej wielkości) .

SGS 2 ma dostęp do plików na tej partycji , można oglądać z niej filmy i używać innych plików .

Jeśli ktoś chce do SGS 2 podłączyć przez kabel USB Host OTG jakiś dysk to jednak lepiej jest zakupić Pendrive 32GB lub kartę pamięci w połączeniu z czytnikiem . W necie znalazłem Pendrive 32GB za cenę od 138 złotych w takim sklepie :

KINGSTON 32 GB DataTraveler 101 Gen 2 (Purple) - Pamięci

pewnie w innych też takie są .

Ja osobiście kupie pewnie kartę microSDHC 32GB i ewentualnie może jeszcze jakiegoś pendrive 32GB co zaspokoi każdy mój apetyt na pamięć do SGS 2 , a taki pen przyda się także do przenoszenia danych między innymi kompami . :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Najprawdopodobniej pojawił się sposób na podłączenie dysku zewnętrznego usb (sformatowanego jako NTFS) do SGSII, oczywiście sposób z forum xda :E

post xda-developers - View Single Post - NTFS-3G for SGS2???

temat: NTFS-3G for SGS2??? - xda-developers

Nie testowałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wybrałem Patriot 16 GB Class 10

Zobaczymy jak sie bedzie sprawowała

Patriot Memory

:muqq:

mam tą kartę i żadnych problemów.

działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi