Skocz do zawartości
mihus708

Najbardziej kompatybilne karty pamięci z SGS II.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, szukam karty pamięci do mojego samsunga sgs 2. Właściwie potrzebna mi do muzyki i trochę zdjęć. Myślę, że 32GB będzie odpowiednie i teraz pytanko czy Sandisk MicroSDHC Ultra 32GB Class 10 Android App (3508295339) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. ta karta będzie dobra ? Wiem, że wcześnie było pisane o tej karcie ale chodzi mi też o aukcję, czy jest w porządku itd..;) Czy może jakaś inna ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Weź od producenta, gwarancja pewna bo i ja mam taką kartę. Jestem zadowolony, tylko okazała się trochę mała jak dla mnie...

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalk 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupilem karte patriot 16 GB od AREST.PL oczywiscie 10 klasa i jestem mega zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam szanownych użytkowników Ostatnio kupiłem SGS 2 i miałem starą kartę 8gb sdhc ze starego telefonu .. ale pomyślałem sobie ze SGS2 nagrywa filmy w HD to 8 gb będzie za mała i chciałbym sobie kupić nową kartę o większej pojemności która byście polecili :

- SanDisk microSDHC Class 10 16GB

- SanDisk Mobile Ultra microSDHC Class 10 32GB + adapter

- Samsung microSDHC 16GB Class10 PLUS MB-MPAGCA/EU

znaczy głownie chodzi mi o bezawaryjność i żeby Smartphone nie zamulał .. jaką polecacie :D

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja kupilem karte patriot 16GB ultra Highspeed za 50 zl w arest.pl i jestem mega zadowolony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

W SII posiadam kartę Kingston 32GB microSDHC4 cdc4/32GB (31422-003.A00LF) Tajwan.

Mam poważny problem, winna jest zapewne karta ponieważ tel mi się co jakiś czas sam wyłączy, a następnie u góry wyskakuje że karta została wyjęta (mimo że jest w środku), albo brak synchronizacji z kartą i nie widzi mi karty.

Po sformatowaniu ją widzi i spokój mam na jakiś czas, ale po 2 tyg znów to samo.

Fon był w serwisie na org baterii i wszystko jest ok, obecnie mam rozszerzoną baterię i bez karty, no i wszystko śmiga dobrze...

Dlatego też moje pytanie czy ktoś z takimi cudami się spotkał?

Czy jest jakaś lista sprawdzonych kart które będą konkretnie działać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi