Skocz do zawartości
Kerry King

stock rom

Rekomendowane odpowiedzi

szybkie pytanko, mam miui - najnowsza wersja i kupilem sluchawki sennheisera i teraz tak: jakosc na kompie i na telefonie jest taka sama natomiast glosnosc juz nie bardzo, jest duuuza roznica w glosnosci i kolejna sprawa: nie moge doszukac sie voodoo control ktory by supportowal mojego kernela i dzieki ktoremu moglbym jakos to poprawic.

i teraz tak: szukam juz jakis czas stockowego roma (wiem lama ze mnie :E) i nie moge sie doszukac, takze plz moze jakis romik i instrukcja co i jak bo nie ogarniam za bardzo czy trzeba zmieniac kernela czy nie, czy mozna zmienic samego kernela, czy moze samego roma? plz help

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wojpin

Tu masz cala liste stockowych romow: http://forum.android.com.pl/f168/spis-chronologiczny-oficjalne-romy-wydane-przez-samsunga-67656/

Wybierz jakis 3-plikowy, sciagnij, wrzuc na telefon (uwazaj bo to czysci wszystkie dane) i po tym to juz chyba powinno byc wszystko spoko.. Ja jak mialem nacudowane to wlasnie wrzucilem 3-plikowy zeby wszystko wywalil a potem juz taki jak mnie interesowal i wszystko dziala jak nalezy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

powtórzyło się :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.