Skocz do zawartości
southgda

Google Talk

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiscie ze mial prawo, i mogł zrobic modyfikacje, w koncu to open source.

Ale po jaka cholere usuwac gtalk - przeciez to jedna z uslug ktora wlasnie ciagnie do android-a.

W instrukcji obslugi jest wprost pisane o google talk. Wiec nie wiem o co robia halo.

Ja ogolnie mam zamiar oddac na reklamacje telefon. Skoro w instrukcji jest mowa o google talk, to telefon jest nie zgodny z opisem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dj84

Racja, mieli prawo. Ale po cholerę odejmować jedną z funkcji, dla których kupuje się ten telefon.

Twoja reklamacja, jeśli chodzi o niezgodność z instrukcją może się nie powieść, gdyż na początku jest zaznaczone: "Niektóre informacje zawarte w tej instrukcji mogą nieznacznie odbiegać od telefonu, w zależności od zainstalowanego oprogramowania lub wybranego operatora sieci".

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    HouseM

LG nie ma mozliwosci usunac dostepu do gtalk. Warunki licencji androida sa dosc jasne. Producent moze modyfikowac interfejs , dodawac wlasne elementy ale nie moze ingerowac w sam system i jego skladniki. Proponuje Ci zassac z marketu better cut i zrobic sobie samemu skrot do gtalk. Jedyne co mi do glowy przychodzi (nie mialem LG w rekach nigdy) to ze zintegrowali gtalk z innym (firmowanym przez LG) komunikatorem.

Sent from my X10i using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dj84

Pytanie tylko jak. Bo kurde wśród wszystkich aplikacji, które są dostępne z poziomu BetterCut nie ma GTalk. Widzę go tylko przeglądając aplikacje z zakładki "Zarządzaj aplikacjami", ale skrótu z tego poziomu utworzyć się nie da, albo ja nie umiem :/

PS. Tymczasowo można korzystać z Meebo IM.

Edytowane przez dj84

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Racja, mieli prawo. Ale po cholerę odejmować jedną z funkcji, dla których kupuje się ten telefon.

Twoja reklamacja, jeśli chodzi o niezgodność z instrukcją może się nie powieść, gdyż na początku jest zaznaczone: "Niektóre informacje zawarte w tej instrukcji mogą nieznacznie odbiegać od telefonu, w zależności od zainstalowanego oprogramowania lub wybranego operatora sieci".

W sumie i racja. Pozostaje kwestia powolania sie na warunki systemu android. Bedzie trzeba ja odszukac - warunki licencji. Bede walczyl. Poslalem im kolejnego maila.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja również przyłączam się do krucjaty :) Co ciekawe, zauważyłem, że na filmach typu 'hands-on' Google Talk jest. Przykład [ame=http://www.youtube.com/watch?v=GHmlbVuTyUU]tutaj (YouTube)[/ame] po 20tej sekundzie.

Z drugiej strony po interfejsie widzę, że od tego czasu zaszły zmiany w interfejsie telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    krycha

Zawsze można coś zainstalować z Marketu n.p. eBuddy Messanger

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa została przekierowana do działu GSM w LG, miejmy nadzieje ze sie wypowiedzą w tym temacie.

Na wysylalem im linków do filmów z youtube, opisy specyfikacji i umowe licencyjna z android.

Pozostaje czekac i byc dobrej mysli.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    dj84
    Sprawa została przekierowana do działu GSM w LG, miejmy nadzieje ze sie wypowiedzą w tym temacie.

Witam w klubie :) Też dostałem wczoraj od LG maila o przekazaniu sprawy do działu GSM. Czekam niecierpliwie, może wspólnymi siłami coś ugramy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gi-Zi

Po flashu nieobandowanym softem normalnie jest dostępny, niestety...nie ma języka polskiego....à propos jest jakiś sposób na spolszczenie andridka?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi