Skocz do zawartości
rpytel

Czarny ekran i biala lampka, w Defy+

Rekomendowane odpowiedzi

rpytel
Napisano (edytowane)

Witam,

Mam motke Defy+ chciałem zainstalować Oficjalne Froyo dla Polski - 3.4.2_179 i zrobiłem zgodnie z opisem, ale po zakonczonym procesie telefon sie zrestarowal i zakonczył na czarnym ekranie i po podłączeniu do komputera swieci się tylko białe światełko. Telefon nie reaguje na nic, nawet po podłączniu do komputera a RSD lite go nie wykrywa... mam wersje RSD 4.9 i tą najnowszą, na obu nie wykrywa. Jak można to naprawić, bez oddawania do serwisu? Bardzo proszę o pomoc. Telefon był kupiony w kraju bez simlocka...

Pozdrawiam

Jeśli wątek jest w złym dziale, to przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego.

Edytowane przez rpytel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie możesz wgrac niższego softu niż miales w telefonie,rom który probowales wgrac byl dla defy.

Sciagasz poprawny rom dla swojego telefonu, uruchamiasz rsd, telefon uruchamiasz w trybie flash bootloader (opisane w faq, vol up +power) i flashujesz ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

Niestety nie mam takiej możliwości, bo jak pisałem powyżej telefon WOGÓLE nie reaguje. I rsd NIE WIDZI telefonu, próbowałem podłączyć się również do innych portów usb w komputerze, odinstalowywałem sterowniki i RSD Lite i zainstalowałem na nowo i nic...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie sluchasz i nie czytasz faq :P wlacz tryb bootloader w telefonie i rsd go zobaczy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

Hmmmm... tak jak pisałem powyżej telefon WOGÓLE NIE REAGUJE, co znaczy również, że NIE MOGĘ wejść w bootloadera.... niestety...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wawroo

a bateria była pełna kiedy rzucałeś się na głęboką wodę?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel
Napisano (edytowane)

qrcze nie pamiętam...

właśnie zmieniłem komputer na którym zainstalowałem sterowniki i rsd, podłączyłem telefon i dalej to samo rsd go nie wykrywa...

Edytowane przez rpytel

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Napisz dokladnie co robisz żeby wejść w bootloader, bo cos chyba robisz źle,albo bateria jest calkowicie na zero. Poniżej iluś tam, chyba30% bootloader nie zezwala na flash,ale się uruchamia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

A więc tak: przycisk zaislania + vol up w tym samym czasie i nic się nie dzieje... lub przycisk zasilania i vol down i nic. Próbuję to robić zarówno w trakcie jak tel jest podłączony do komputera jak i również na odłączonym od komputera. O tyle to jest dziwne, że zaraz po nieudanym wgraniu telefon wchodził w bootloadera w sensie, że rsd go widział i można było zrobić flash a jak chciałem znowu po kilku godzinach włączyc rsd to nie widział już tel i nie da się wejsć w bootloadera... spróbuję jutro zrobić ten myk z baterią, może się uda...

Gdyby mi się udało to co mam dokładnie ściągnąć do zrobienia flash, który plik, żeby znowu nie uwalił telefonu... mogę prosić o linka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
leonov

Z tego by wynikało że masz rozładowaną baterię więc tutaj masz opis jak to obejść tutaj temat na XDA a co do romu to wszystkie są tutaj na XDA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi