Skocz do zawartości
rpytel

Czarny ekran i biala lampka, w Defy+

Rekomendowane odpowiedzi

rpytel

Dzięki serdeczne za pomoc, faktycznie bateria padła... mam jeszcze tylko jedno pytanie, czy wie ktoś może któey z tych firmwares zawiera polski język? szukam i jakoś nie mogę znalesc...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam,

Mam motke Defy+ chciałem zainstalować Oficjalne Froyo dla Polski - 3.4.2_179 i zrobiłem zgodnie z opisem, ale po zakonczonym procesie telefon sie zrestarowal i zakonczył na czarnym ekranie i po podłączeniu do komputera swieci się tylko białe światełko. Telefon nie reaguje na nic, nawet po podłączniu do komputera a RSD lite go nie wykrywa... mam wersje RSD 4.9 i tą najnowszą, na obu nie wykrywa. Jak można to naprawić, bez oddawania do serwisu? Bardzo proszę o pomoc. Telefon był kupiony w kraju bez simlocka...

Pozdrawiam

Jeśli wątek jest w złym dziale, to przepraszam i proszę o przeniesienie do właściwego.

Miałem to samo i na bank masz padniętą Baterie....znajdż w śród znajomych taki sam telefon przeżuć baterie podładuj ją przez pół godziny i zainstaluj jeszcze raz 2.2 i wszystko wróci do normy. A że możesz mieć problem ze znalezieniem drugiego takiego telefonu to polecam się przejść do jakiegoś komisu i poprosić o podładowanie wybudzaczem baterii są uniwersalne to najszybciej znajdziesz (godzina lądowania wystarczy Ci na 15min zabawy z telefonem!)). Chyba że będą mieli na stanie Defy to inna sprawa. Jak nie to to popytaj w salonach czy by Ci podładowali ale na to bym nie liczył.

---------- Post dołączono o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:37 ----------

tutaj sbf:defy [And Developers] 2.2.2 Service Flashes Central

Europe JRDNEM_U3_3.4.2_179-002 ma Polaka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

Dzięki, ale Ty masz Defy, czy Defy+

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
Dzięki, ale Ty masz Defy, czy Defy+

Defy sorry co do oprogramowania zły link Ci podałem a co do Baterii to nie ma różnicy Nie ma Oprogramowania nie ma Ładowania.

Kupiłeś go w Polsce ?

Edytowane przez bluemindtom

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

tak, na gwarancji jest, ale n ie wiem, czy odesłanie do serwisu coś da? naprawią to, czy nie ma szans? utknąłem na Blur_Version.45.0.2310.MB526.Retail.en.GB czy serwis może przywrócić poprzednie oprogramowanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak, na gwarancji jest, ale n ie wiem, czy odesłanie do serwisu coś da? naprawią to, czy nie ma szans? utknąłem na Blur_Version.45.0.2310.MB526.Retail.en.GB czy serwis może przywrócić poprzednie oprogramowanie?

A wgrałeś już coś ?

Hmm szukałem jakiego sbf PL ale nic nie mogłem znaleźć jedyne to Defy+ MB526 Firmware Super Thread - Mod2Xtreme DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP-132_BLUR_SIGN_SIGNED_USADEFYEMARAB1B8RTDE004.0R_PD S03C_USAJRDNGIBRRTDACH_P018_A019_M002_HWp3_WIG1481 49_Service1FF.sbf.gz

Ja bym się nie zamartwiał serwisem wgrywam coś tam i zapewne działałbym na CM7, CM9 na bank w języku PL a z czasem szukał Oryginała. A jak tak już bardzo chcesz serwis to zrób tak co by załapał Bootloopa i odsyłasz do Teleplanu :) jedyny serwis o Kant Rozbić :)

Niech ktoś się wypowie czy możesz wgrać tego roma bo ja nie wiem :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

Mam jeden problem na tym oprogramowaniu: 4.5.1-134-DFP-231 z tego linka: SBF-files Defy and Defy+ "READ THIS FIRST if you try to flash new Motorola SBF - xda-developers niestety nie działa mi ładowanie baterii i nie wiem co z tym zrobić....

a poza tym nie mogę nic wgrać, bo nie mogę zrobić roota telefonu, więc nic nie mogę zrobić, no chyba, że czegoś nie wiem... możecie pomóc, proszę....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piaer

SBF mozesz wgrac zawsze, o ile masz dostep do fona przez RSD. Jesli lubisz zabawy lutownica, to mozesz telefon zflashowac tak:

[ROZWIĄZANE] Kabel serwisowy do wgrywania softu z pominięciem ograniczeń bootloadera.

Albo troche podladowac na Mc'Gyvera, ale musialbys duzo podladowac, a to byloby bardzo niemile dla Twojej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

Dzięki serdeczne Wszystkim za pomoc, tel działa co prawda system jest po angielsku, ale przynajmniej działa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapodaj sobie CM7 i będzie fajnie z Polskim

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi