Skocz do zawartości
rpytel

Czarny ekran i biala lampka, w Defy+

Rekomendowane odpowiedzi

rpytel

Chciałbym, ale nie wiem za bardzo jak... robię zgodnie z opisem http://forum.android.com.pl/f267/cyanogenmod-7-defy-defy-stable-nightly-kang-quarx-epsylon3-maniac103-fuzz_-mega-temat-144310/ chcę zainstalować Nightly od Epsylon3 ale w Recovery wyskakuje mi błąd: E:signature veryfication failed. O co z tym chodzi, bo ja nie wiem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pisz w temacie nie tu to się szybciej czegoś dowiesz. Przed wgraniem root zrobiłeś ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

No własnie nie, bo mam 4.5.1-134_DFP-231 i jego się nie da zrootować...

Mam standartowy standardowy Android Recovery a nie wiem czy się da i jak wgrać np ten ROM Manager (clockworkmod) bez roota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

Właśnie patrzyłem i nie do końca wiem co mam robić... a boje się już robić coś nie do końca wiedząc jak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

musisz sbf przeflashowac wyzszy niz ten co masz albo ten sam... bo jezeli jest nizszy kernel lub cg no to bedzie tylko biała lampka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ersa

Mam wgranego takiego ROMa:

MUI_DFPRC_U_4.5.3-109_DPP-6-7_SIGNED_USADEFYPRCB1B50AA00A.0R_JRDNGIBRRTGC_P025_A019_HWp3a_Service1FF.sbf

Jak wgrywam mu Oficjalnego Frreya to mam efekt z pierwszego postu.

Którego ROMa mam wgrać, aby wrócić do oficjalnego FW ?

Dzięki za pomoc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

edit. nie doczytałem że masz defy+... hmm... możesz zainstalować dfp134 np... i potem cm7.2 dla defy plus... albo pikachumiui (wersja dla defy plus) i do tego potem paczke spolszczającą z ###### bo działa razem z tym romem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
rpytel

Niestety narazie utknąłem na tym roomie i wiem na 100% już, że na chwilę obecną nie da się go zrootować z co za tym idzie nic nie jestem w stanie zrobić... pozostaje tylko czekać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a superoneclickiem najnowszym probowales?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi