Skocz do zawartości
Informujemy, że dzisiaj w godzinach 23:00 - 00:00 będą trudności z dostępnością forum z powodu prac konserwacyjnych
rpytel

Czarny ekran i biala lampka, w Defy+

Rekomendowane odpowiedzi

rpytel

NIE da się go narazie NICZYM zrotować... niestety...

No chyba, że o czymś nie wiem, ale nie wydaje mi się...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NIE da się go narazie NICZYM zrotować... niestety...

No chyba, że o czymś nie wiem, ale nie wydaje mi się...

Mam ten rom na zwykłej Defy wgrany z backupa z xda jest zrootowany więc się da, spróbuj Super One Click tylko podczas rootowania utrzymuj włączony ekran.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Piaer

Backup był rootowany-zmodyfikowany na komputerze. Nie wszystkie wgrane sbfy 2.3.6 da się zrootować na telefonie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Backup był rootowany-zmodyfikowany na komputerze. Nie wszystkie wgrane sbfy 2.3.6 da się zrootować na telefonie

Nie do końca tak, była to aktualizacja OTA ściągnięta i zmodyfikowana do backupu, a nastepnie wgrana na zrootowany 2.3.5 jako backup :)

---------- Post dołączono o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:03 ----------

Nie do końca tak, była to aktualizacja OTA ściągnięta i zmodyfikowana do backupu, a nastepnie wgrana na zrootowany 2.3.5 jako backup :) , z tego co znalazłem inna osoba przerobiła ten backup do pliku update.zip i w ten sposób wgrała przez standardowe recovery na ile w tym prawdy niestety nie jestem w stanie potwierdzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ersa

któego ROMa wgrać z tych nowych żeby miał PL do MB526 (Defy+) ?

Sprawdzałem już4 różne i wciąż nie mogę znaleść.

Wgrałem tego:

DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP-125_BLUR_SIGN_SIGNED_USADEFYEMARAB1B8RTGB005.0R_PDS03C_USAJRDNGIBRRTGB_P022_A022_M002_HWp3_WIG148094_Service1FF.sbf.gz

ale po wgraniu tego pojawia się efekt początkowy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

a probowales wgrac ms2ginger 3.0?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
któego ROMa wgrać z tych nowych żeby miał PL do MB526 (Defy+) ?

Sprawdzałem już4 różne i wciąż nie mogę znaleść.

Wgrałem tego:

DEFYPLUS_U3_4.5.1-134_DFP-125_BLUR_SIGN_SIGNED_USADEFYEMARAB1B8RTGB005.0R_PDS03C_USAJRDNGIBRRTGB_P022_A022_M002_HWp3_WIG148094_Service1FF.sbf.gz

ale po wgraniu tego pojawia się efekt początkowy

Poszukaj tego Defy__4.5.1-134_DFP-125__2.3.5__CEE__PL to jest backup z językiem polskim.

Edytowane przez gicala6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Prosze o pomoc. Mam podobny problem z Moja Defy. Chcialem zmienic oprogramowanie. Bateria naladowana na full. Telefon bez problemu sie zrootowal ale nie moglem wybrac oprogramowania z karty - otrzymywalem raport ze nie widzi karty sd. Dalej poglebiajac wiedze znalazlem programik RSD. Po podlaczeniu komputer widzial telefon i udalo sie zaladowac CM 7.2 jezeli dobrze pamietam i wszystko wygladalo pieknie. Niestety po zaladowaniu 100% z potwierdzeniem ze wszystko przebieglo ok telefon zgals i do tej pory nie mozna go wlaczyc. Przez jakis czas po tym mozna bylo jeszcze go zobaczyc w RSD lite i probowalem wgrac 2.21 ale niestety nic sie nie zmeinilo czarny ekran tylko biala dioda po podlaczeniu do komputera ale niestety komputer juz nie widzi teleofnu. Probowalem wszystkich kompinacji klawiszy + , - , power itd brak wogole jakielkowiek reakcji i ze strony ekranu i komputera ktory nie widzi telefonu. Potem znalazlem porady o programowaniu waniu przez linuxa wszystko ok dziala do mometu "waiting for phone.. czy cos takiego i tutaj tez probowalem roznych kombinacji i nic. I tak stalem sie posiadaczem czarnej cegly z ktorej wczesniej bylem bardzo zadowolony. Poprosze o porady co moge jeszcze zrobic ?

- pierwotny system 2.1

- telefon jest ze stycznia 2011

Edytowane przez Pablo1980

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czytałeś faq? Jest tam notka w sprawie problemu z białą diodą.

http://forum.android.com.pl/f266/faq-dla-defy-najczae-a-ciej-zadawane-pytania-defy-76693/

Spróbuj też zflashować telefon z zaznaczeniem Ti Blank (gdzieś w opcjach RSD).

PS. Jak włączasz telefon pokazuje ci się chociaż logo motoroli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czytałeś faq? Jest tam notka w sprawie problemu z białą diodą.

http://forum.android.com.pl/f266/faq-dla-defy-najczae-a-ciej-zadawane-pytania-defy-76693/

Spróbuj też zflashować telefon z zaznaczeniem Ti Blank (gdzieś w opcjach RSD).

PS. Jak włączasz telefon pokazuje ci się chociaż logo motoroli?

Witam,

Tak probowalem z Ti Blank zaznaczonym i odznaczonym - niestety nie widzi telefonu.

Nie pojawia się ani logo telefonu ani bootlog, ani mozliwosc programowani.

Tylko biała dioda.

Jakies pomysly ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi