Skocz do zawartości
BigMac

[AKTUALIZACJA] [20.06.12] S-OFF & ROOT & Lista romów

Rekomendowane odpowiedzi

BigMac

Już nie mam tego problemu wszystkim polecam +[ROM] 02/27 | Shooter Beats | Sense 3.5 / 2.3.5 | najlepszy rom moim zdaniem a do tego sobie go odchudzić wgrać super changera i zero problemów :)

---------- Post dołączono o 20:38 ---------- Poprzedni post napisano o 20:37 ----------

W tej chwili mam 443 ram :) ale potem zejdzie mi do 300 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszytko ładnie poszło ku informacji CID HTC_032 zero problemów. Mam jednak pytanie zgapiłem się i zamiast po downgradzie wgrać sobie aktualizację OTA (gry i jakieś poroawki) chiałem zrobić to po zrobieniu Revolotunary i jak było do przewidzenia tej paszki teraz nie można wgrać.

Z automatu lipa z CWM też lipa wgrywa coś tam piszę a później instalation aborted. Jakiś pomysł jak zmadyfikować tę paczkę by wgrać , zmienić nazwę PG86IMG to ten plik odrazu sprawdza w szasie wejscie do hboota ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Możesz napisać jesze raz bo nie rozumie :) na którym punkcie się zatrzymałeś >>??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W skrócie po wgraniu CWM Revolutionary nie mogę wgrać aktualizacji OTA (3 gry i jakieś update systemu). Pytanie brzmi jak to w tej chwili zrobić.

Wysłane z mojego A500 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

Jeżeli zrobiłeś S-Off to już nie możesz aktualizować systemu wgraj sobie jakiś romik jeżeli chcesz ota to musisz wrócić do s-onn ;/ czyli twoja praca na marne.Ale 3 gry nie mogą się za aktualizować to coś nie tak ;) jeszcze raz wgraj sobie jakiś romik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeszcze możesz napisać ,że po wgraniu nowych sterowników trzeba zrestartować komputer. W telefonie wejść w ustawienia>aplikacje>tworzenie>włączyć debugowanie usb. Następnie odpalić program Revolutionary i podłączyć Evo nie wyłączając telefonu. Wtedy powinno nam już dobrze wykryć telefon.Piszę o tym, bo miałem z tym problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac

U mnie nie trzeba było restartować komputera.Dobra napiszę jako porada :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Czy ktoś tu z obecnych korzysta jeszcze z romów z Sense 3.0 ? Który z nich jest dobry, stabilny - zastanawiam się nad Leedroid? Pytam się bo mam już dosyć tych z 3.5, cały czas cos jest nie tak, to się nie włącza kamera 3d, gry (nie 3d) dziwnie się krzaczą, to nie działa efekt 3d w zdjęciach, nie mówię, że dzieje się tak za każdym razem ale często i zawsze jest potrzebny reset. Podobno romy z sense 3.0 są lepiej zoptymalizowane pod nasze evo. Jak wygląda Wasza opinia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Damix2

Polecam Ci najnowszego LeeDroida, z kernelem v5.3.8. U mnie był 100% stabilny i szybki. Wszystko działa ( 3D - gry itp).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

badzo ciekawy romik proponuje Turge z Kanady-[ROM] [MAR 18] KingCobra3D 1.10 | ROGERS RUU 1.20.631.2 | BEATS | AROMA INSTALLER - xda-developers,

spore możliwości konfiguracyjne, możliwość wyboru kernela podczas instalacji.warto spróbować jeśli chcesz wrócić do 2.3.4 z sense 3.0

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi