Skocz do zawartości
yzydor

P940 PRADA wrażenia i spostrzeżenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ygrek

Jestem bardzo zadowolony z prady ale NIGDZIE niema żadnych dedykowanych akcesoriów do niej. Mimo wszystko zawsze wybrałbym telefon o wyższych parametrach technicznych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A jak jest z tą Pradą w Orange? Jest obrandowana, czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ygrek

Ja w plusie dostałem pudełko prosto od LG, moja opiekunka w plusie przy mnie rozpakowała i podbiła gwarancję. Niestety nie wiem Czy Orange "uświnia" swoje telefony.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na stronie Plusa nie ma Prady, z LG mają tylko to: Plus telefony Chyba że bez aktywacji, ale sorry, wtedy kosztuje 2,5 tyś. Plus telefony. Podczas gdy na Allegro kosztuje około 1300 nowiutka, a w Orange to w ogóle cena świetna- 800zł z internetem i abonamentem 50zł na 36 miesięcy.Telefony komórkowe Orange - abonament, mix, karta i internet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Mam Pradę z Orange. Telefon jest bez brandingu lecz chyba niestety posiada simlocka. Ogólnie to bardzo fajny telefon tylko nie chce mi się łączyć z komputerem. Czekam tylko na androida 4.0.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak to nie chce ci się łączyć z komputerem? Podłączasz pod USB i komputer nic nie widzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komputer widzi telefon lecz nie może zainstalować sterowników cdc a jak mu się uda to program od Lg (Lg Pc Suite), który sciąga się i instaluje po podłączeniu telefonu. łaczy się z telefonem ale się jakoś połączyć nie może raz czekałem 45 minut i nic nadal piszę łączenie. System to Windows 7 a Galaxy s i Iphone 3gs łączą się bez problemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

@ygrek: w jakim salonie zaproponowali ci wymianę p920 na pradę ? Ghost calle to poważna wada p920 i jak sądzisz, jeżeli chodzi o wydajność to taka zamiana jest bardzo na plus chyba. W końcu prada ma 1 Gb ramu. Mnie te ghost calle chyba nie męczą jak niektórych ale jest to poważna rzecz. Smsy też wsiakaja. Jakby tak i mi wymienili na nowy to byłbym zadowolony.

Ja mam z plusa(tyle ze z drugiej ręki kupiony), ty też chyba z plusa. Co tam im nagadales ze dali ci zupełnie inny model? Oddawałes na gwarancję czy niezgodność towaru z umowa.?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ygrek
    @ygrek: w jakim salonie zaproponowali ci wymianę p920 na pradę ? Ghost calle to poważna wada p920 i jak sądzisz, jeżeli chodzi o wydajność to taka zamiana jest bardzo na plus chyba. W końcu prada ma 1 Gb ramu. Mnie te ghost calle chyba nie męczą jak niektórych ale jest to poważna rzecz. Smsy też wsiakaja. Jakby tak i mi wymienili na nowy to byłbym zadowolony.

Ja mam z plusa(tyle ze z drugiej ręki kupiony), ty też chyba z plusa. Co tam im nagadales ze dali ci zupełnie inny model? Oddawałes na gwarancję czy niezgodność towaru z umowa.?

Był to telefon firmowy, ale to niema znaczenia. Wysłałem go do serwisu LG na gwarancji, serwis mi go odesłał z protokołem z serwisu stwierdzającym, że telefon ma wadę fabryczną i nie mogę go naprawić. Dopisali też abym się kontaktował ze swoim sprzedawcą okazując mu raport z serwisu. Tak tez zrobiłem. Salon w Warszawie zaproponował mi m.in P940. Miałem szczęście w nieszczęściu bo mogłem wymienić go na inny telefon LG w mniej więcej tym samym przedziale cenowym, a że Prada była u nich na jakiejś promocji to skorzystałem. Ogólnie Prada jest o klasę szybsza i stabilniejsza od P920, z rootem też niema problemu. Gorzej z akcesoriami tych po prostu prawie niema jedyne co znalazłem to jakiś dziwny dock do niej za ok 150$, a to za dużo jak za kawałem złomu :) ... więc czekam aż ktoś wypuści m.in. uchwyt dedykowany do tego telefonu. Ogólnie jestem bardzo zadowolony z tej wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Muszę was trochę zezłościć :P Jeśli Prada III dostanie ICS'a to dostanie go jako ostatnia. Dlaczego ? Dopracowanie nakładki black na ICS zajmie im więcej niż w pozostałych telefonach. Za to na pocieszenie mogę wam dać coś czego nikt nie ma :PEN_LG-P940_SVC ENG_111222_by_BigBoyPL.zip Jest to serwisówka prady od LG ;P Informuję także że najnowszy soft na świecie (Hiszpania, Francja OPEN) to V10o, najnowszy w Europie OPEN to V10k a w Polsce V10h.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi