Skocz do zawartości
yzydor

P940 PRADA wrażenia i spostrzeżenia

Rekomendowane odpowiedzi

Ygrek

Dzięki za serwisówkę :) na update nie czekam bo znając LG będzie on najwcześniej za rok. Modle się tylko aby się nie s*****ł jak mój poprzedni telefon LG.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej,

ponieważ zacząłem poważnie rozważać możliwość zakupu P940 (waham się jeszcze nad Xperią S) w związku z czym mam do Was kilka pytań z prośbą o odpowiedź - nie ukrywam, że Wasze odpowiedzi mogą być determinantem zakupu :)

1) Jak oceniacie jakość ekranu w porównaniu do Amoleda czy ekranu SLCD ?

2) Czy dialer umożliwia wyszukiwanie kontaktów - czyli jeżeli nacisnę "5" to wyświetlą mi się wszystkie kontakty zaczynające się na "JKL" ?

3) Czy stockowy budzik ma konfigurowalną funkcję drzemki, tzn. mogę ustawić co ile o jak długo funkcja drzemki się uaktywnia ?

4) Czy klawiatura ma obsługę gestów (czyli czy można ustawić klawiaturę typu "swape")

5) Czy nakładka LG ma możliwość tworzenia folderów do których mogę wrzucić interesujące mnie aplikacje) ?

6) Czy jest łatwy dostęp do ostatnio otwieranych aplikacji

7) Jaka jest jakość/głośność rozmów ?

8) Czy zewnętrzny głośnik jest wystarczająco głośny ?

9) Czy Prada posiada diodę powiadomień ?

Będę bardzo wdzięczny za wszelkie odpowiedzi !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

1. Ekran bardzo dobrej jakości miałem Samsung Galaxy s jakościowo lepszy tylko nieraz widać podświetlenie bo to LCD

2. Jest to możliwe

3. Tak

4. Nie ,ale możesz ściągnąć z markety za darmo i masz. Ja używam oryginalnej od LG

5. Niestety nie chyba, że wgrasz inny launcher. Jest tylko podział na te od Lg, pobrane i te od Google

6. Tak jak przytrzymasz przycisk domek to masz 8 ostatnio uruchamianych aplikacji.

7. Bardzo dobra lepsza niż w Galaxy s

8. Dla mnie tak nawet bardzo

9. Nie ale możesz użyć np NoLed z maretu za darmo ( bardzo fajna apka).

Jak masz jeszcze jakieś pytania pisz, chętnie odpowiem :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ygrek

5) Czy nakładka LG ma możliwość tworzenia folderów do których mogę wrzucić interesujące mnie aplikacje) ?

Jeśli pytasz o tworzenie folderów na "pulpicie" to tak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chłopaki, wielkie dzięki. Na razie mam mętlik, cały czas się waham pomiędzy Xperią S, a tą Pradą. Jak wybiorę Pradę dam znać o swoich wrażeniach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli chodzi o simlock to kupywałem w orange i jest bez simlocka :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Czy wszystkim normalnie łączy się z komputerem poprzez USB? Bo trochę DanioSGS mnie wystraszył. ;D

Edit: Czy ta ładowarka będzie działać? http://allegro.pl/ladowarka-bezp-micusb-nokia-dc-16-fuchsia-2200mah-i2337528742.html

Edytowane przez Mr Patrick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam.

Widzę że straszę więc chcę napisać że udało mi się połączyć telefon z komputerem.

Co do ładowarki nie jestem pewien bo porównywałem z samsungową na micro usb i tą od iphona i ta od naszych lg ma 2x więcej amperów (1,2a w lg vs 0,5a w samsungowej ładowarce od Samsunga Galaxy s), więc nawet jak zadaziała to telefon bedzie się dwa razy dużej ładował a i tak się długo ładuje. Też miałem ten problem i postanowiłem szukać drugiej baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No i napotkałem pierwszy, acz dość poważny kłopot. Nie działają następujące gry: Asphalt 6, NFS Shift, N.O.V.A. 2. Nie wiem czy coś jeszcze, jak dla mnie to najlepsze tytuły i nie działają, da się coś zrobić? Bo nie wyobrażam sobie brak Asphalta, Novy i Shifta! :zdegustowany: Szkoda bo telefon niesamowity, mam go może 3 tygodnie i ani razu nie lagował, nawet przy GTA 3. Przecież z pewnością Prada poradziłaby sobie z tymi tytułami. A! I nie jest to wina złej instalacji, lub złego pliku apk, w google play nawet jest komunikat "niezgodne z twoim urządzeniem" czy jakoś tak. Macie jakieś pomysły?

Edit:

Modern Combat 2: Black Pegasus też nie działa, pomóżcie, bo szlag mnie zaraz trafi!

Edytowane przez Mr Patrick

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    No i napotkałem pierwszy, acz dość poważny kłopot. Nie działają następujące gry: Asphalt 6, NFS Shift, N.O.V.A. 2. Nie wiem czy coś jeszcze, jak dla mnie to najlepsze tytuły i nie działają, da się coś zrobić? Bo nie wyobrażam sobie brak Asphalta, Novy i Shifta! :zdegustowany: Szkoda bo telefon niesamowity, mam go może 3 tygodnie i ani razu nie lagował, nawet przy GTA 3. Przecież z pewnością Prada poradziłaby sobie z tymi tytułami. A! I nie jest to wina złej instalacji, lub złego pliku apk, w google play nawet jest komunikat "niezgodne z twoim urządzeniem" czy jakoś tak. Macie jakieś pomysły?

Edit:

Modern Combat 2: Black Pegasus też nie działa, pomóżcie, bo szlag mnie zaraz trafi!

Witam. Mi NFs Shift i Nova 2 działają Ashalt raczej też powinien dzialać. Jaką masz wersję oprogramowania i z jakiej sieci masz telefon. Ja mam tel z Orange i soft V10h z 13 stycznia. Może zrób kopię zapasową i wgraj softa od nowa. Wydaje mi się że to jego wina. Z wymagających gier działa mi jeszcze showdgun i Real Racing 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi