Skocz do zawartości

Wykryliśmy, że używasz AdBlocka  :emo_im_sad:

Proszę, dodaj nas do wyjątków:) Wyświetlamy jedynie ładne, idealnie dopasowane reklamy - żadnych wyskakujących okienek czy wideo! Reklamy to jedyne źródło utrzymania naszej społeczności.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się jak to zrobić. Dziękujemy!

Potrzebujemy Ciebie! Weź udział w rekrutacji do redakcji Android.com.pl!

marbed

Ics 4.0.3

Rekomendowane odpowiedzi

marbed   
    Otrzymana reputacja: 1
    marbed

W dniu 09.03.2012 w oficjalnym OTA Archosa pojawił się update do wersji. 4.0.3 Androida dla Archos 101G9 Turbo.

Aktualizacja przebiegła szybko i bez problemów. Zachowane zostają wszystkie aplikacje i ustawienia. W chwili obecnej jestem w trakcie testowania. Jak na razie jestem bardzo zadowolony. Działa nowy sklep Google Play oraz Music. Można zainstalować Google Chrome. Zapraszam do dyskusji.

Zauważyłem że po updacie trzeba było przeinstalowac Dead Space. Po uruchomieniu potrafił wylecieć do home screenu...

Nastapilo zauwazalne przyspieszenie działania aplikacji. Np. po wyjściu z hibernacji prawie natychmiast lapie domyslna sieć Wi - Fi

Uruchamianie aplikacji stalo się szybsze.

Edytowane przez marbed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    marbed   
    Otrzymana reputacja: 1
    marbed

Po najnowszym updacie do wersji 4.0.5 romu Archosa proponuję wyrzucić logi systemowe (zaawansowane ustwienia systemu) ... Tablet potrafi co jakiś czas po przejściu w hibernację wykonać restart. Po usunięciu logów wszystko wraca do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    donkey.pepe   
    Otrzymana reputacja: 0
    donkey.pepe
    Napisano (edytowane)

Tablet czasami sie zawiesi (ICS 4.0.6 [Android 4.0.3]). Gdzie dokładnie znajdę opcję wymazywania tych logów? Może to coś pomoże...

ps. Od wczoraj jestem posiadaczem tego tabletu. Jeszcze nie wiem czy szczęśliwym :-) :-) :-)

Wysyłane z mojego ARCHOS 101G9 Turbo za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez donkey.pepe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    maol   
    Otrzymana reputacja: 0
    maol
    wykrzyk.png Twój temat narusza Regulamin Forum pkt 4.3.

Tytuł wątku musi być krótkim streszczeniem Twojego posta oraz w sposób jednoznaczny nakreślać problem lub istotę dyskusji. Powinien także zawierać informacje odnośnie tego, jakiej pomocy oczekujesz.
    Przydatne linki:
    Pierwsze kroki na forum
    Zmiana tytułu wątku
    Jak poprawnie nazwać temat
    Tytuł tematu jest niezgodny z regulaminem.[/WARNT]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.