Skocz do zawartości
chomiczos

aktualizacja hero z Androida 1.5 na 2.1 - aspekty techniczne

Rekomendowane odpowiedzi

zmieniłem datę w swoim telefonie tak, aby sprawdził czy jest dostępna aktualizacja. Telefon wykrył ją i po potwierdzeniu pobrał ją. Niestety na samym pobraniu się skończyło. Nie mam pojęcia gdzie ona jest (gdzie zapisał etc). W ustawieniach też cały czas jest wersja 1,5 Androida. Jakaś porada co z tym zrobić teraz aby aktualizacją się zainstalowała ?

---------- Post dołączono o 13:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:41 ----------

Z tego co doczytałem to rozumiem, iż mają być dwie aktualizację. Najpierw wstępna, a po niej ta właściwa. Rozumiem, że u mnie została pobrana najpierw ta wstępna (wielkość ok. 4,2 MB). Teraz powinna być ta pełna ? Tylko kiedy ? Po jakim czasie ? I jaki może mieć na to wpływ przestawianie daty i ustawień w telefonie ?

Edytowane przez chosen one

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Data aktualizacji do 2.1 jeszcze nie jest podana .. Jak już wyjdzie to telefon sam ci o niej powie... najprawdopodobniej bedzie to za minimum 1.5 tygodnia, ale póki co zostaw ten telefon w spokoju i nie zmieniaj żadnej daty ani godziny na X dni do przodu czy do tyłu :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No oki ;P- już się trochę przestraszyłem więc na razie nie to mi w głowie <lol>. Ale jakiś update ostatecznie się jednak zrobił w telefonie. Bo mam chociażby zmiany w ustawieniach (jak kto wspomniał możliwość ręcznego sprawdzania aktualizacji). Ale z tego co zdążyłem gdzieniegdzie doczytać jest to ta pierwsza wstępna aktualizacja, która poprzedza tą główną do Andka 2,1 ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Regulamin

2.2. Nadaj odpowiednią (jasną i streszczającą problem) nazwę swojemu tematowi! Tematy z nazwami typu "PROBLEM" , "POMOCY", "CO ROBIĆ" są nieprawidłowe i będą zamykane. W jednym temacie powinieneś poruszać tylko jeden problem

Popraw nazwę tematu ma być zgodna z regulaminem forum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm, zmieniłem datę na 30 czerwca już ze 3h temu, od tamtej pory mam cały czas połączenie przez wi-fi, a aktualizacji ani widu, ani słychu. Any ideas?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Wozik

Telefon brandowany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wie ktos jak to jest z Era g2 ? kiedy bedzie aktualizacja ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nie, kupowany na allegro, nie wiem czyja dystrybucja, ale żadnego logo operatora nie ma.

telefon resetowałem kilkukrotnie dzisiaj, wifi ma wyłączone usypianie a cały dzień jestem w domu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czyli do brandowanych nie będzie tak szybko aktualizacji ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

właśnie jak z G2 ktoś coś wie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

x