Skocz do zawartości
chestercsr

[AOSP 2.1] EzHero V5.1 (July 15)[CyanogenMod 5.0.8]"Finally Something Worth it."

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

Niemożliwe. Mam ten ROM, telefon w Erze i ten widget i bez problemu wyłączam nim dostęp do sieci. Wyłącz APNy i poczekaj chwilę. Drugą ikonę od lewej na screenie powinieneś mieć zgaszoną. Może wciskasz nie tą ikonę co trzeba, np przełączanie z 3G na 2G

Nie wiem czemu nie chce się wczytać screen. Tu masz link: http://img294.imageshack.us/i/snap20100628112122.png/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstaluj QuickSettings. Działa na każdym romie.

ja chyba wracam do wersji 3 bo 4 wali FC dla ADW.Launcher.

A port romu od Alana nie ma jesczcze wątku. Zaproponowałem @robocik aby przeportował rom. Zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Właśnie wgrałem sobie ten motyw. Wygląda rewelacyjnie. Jest kilka bugów ale niedrażniących. Szkoda, że nie pasuje do VanillaEclair

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Druga jest zgaszona, ale po chwili i tak mi wali z Ery. Nie wiem czemu, a nie chcę dalej próbować bo stracę kasę...Dziwne to

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yuras

Czy osoby, które używały tego ROMu oraz VanillaEclair mogą się wypowiedzieć, który z nich jest lepszy? Bo w sumie jakoś bardziej mnie przekonuje ten ROM. Problemy opisane przez majczu w 2 poście śą aktualne? Bo po dacie postu domyślam się, że dotyczą one wcześniejszych wersji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

problemy nie są aktualne. chyba tylko u niego tak się działo. ja posiadam ezHero od wersji 2.x i działał bardzo stabilnie jak każdy wypust Cyana.

Nie da się określić który rom jest lepszy. W każdym jest coś innego. Vanilla to rom czysty bez dodatków(poza Superuser Permission) a EzHero to port CM z małą porcją dodatków. Każdy musi szukać romu pod siebie. Ja osobiście nie lubię romów z sense bo są zbyt pamięciożerne...

Dziwi mnie fakt że nikt nie wziął się za port CM (mod alan090) z Magica 32A. Rom jest przecudny a chyba już w obecnej chwili jest w 100% działający kernel CM dla Hero

@robocik jedyna nadzieja w Tobie... nom chyba że założymy wątek na xda:) sam alan nie podejmie się tego bo nie ma hero

---------- Post dołączono o 15:36 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------

upd: po testach wróciłem do launcherPro. przyzwoicie szybki i nie wali FC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam. Ja mam G2 zrotowana tym romem i wszystko okej. Jesli wyłaczysz wszystkie animacje to polecam bardziej ezHero, bo z wlaczanymi wyrywa VanillaEclair. Jednak ja z Vanilla mialem problemy wiec sprobowalem EzHero i narazie mi pasuje.. Troche wkurza mnie ten odtwarzacz w EZ bo ten w Eclair o wiele fajniejszy ale da sie zyc. Na Eclarze mialem problemy z smsowaniem ; / Lagowal mi chatbox. Hmnn i co tu jescze.. Chyba nic.. Sprobuj moze tego i tego. Dysproporcje nie sa tak duze jezeli do Eclarki dograsz LauncheraPro ; ) POZR ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu
    Vanilla to rom czysty bez dodatków(poza Superuser Permission) a EzHero to port CM z małą porcją dodatków

VanillaEclair jest portem Cyana 5.0.7. Ma wszystko to co Cyan. W tym występuje problem z dotykiem ekranu. Pasek powiadomień i pulpity nie działają przy tak delikatnym dotyku jak w Vanilla. W Vanilla wystarczy musnąć ekran - tak jak w romach z SenseUi - w tym romie trzeba trochę mocniej palcem po ekranie pojeździć. Nie raz nawet dotykając go mocniej nie reaguje. U mnie tak jest od wersji 3.0. Używałem praktycznie wszystkich edycji EzHero od 1.0. VanillaEclair zacząłem używać jak zaczęły się problemy z ekranem w EzHero. I moim zdaniem Vanilla jest szybszy i stabilniejszy.

No i jeżeli kogoś to zainteresuje Linpack:

VanillaEclair [email protected] - 4,8 - 4,9MFlops

EzHero [email protected] - 4,2 - 4,3MFlops

Oba z takimi samymi aplikacjami działającymi w tle i oba z włączonym JIT.

Najlepiej będzie jak przetestujesz oba. Nawet bez instalowania aplikacji. Od razu zauważysz, który chodzi szybciej i płynniej.

---------- Post dołączono o 18:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:07 ----------

Czy w tym romie można wyłączyć mobile networks? Szlag mnie trafia bo APNdroid nie chce zadziałać i dalej mi wali z Ery chociaż niby wyłączone, musiałem wyjąć Sima dopóki czegoś nie zrobię. Zeżarło mi trochę karty w czasie kombinowania, a ustawień znaleźć nie mogłem. Jeżeli da się wyłączyć Apn normalnie w VanillaEclair to się przerzucę, kij z trackballem na razie:P

Jeżeli masz TakTaka to rozwiązałem Twój problem. Zobacz ten wątek: http://forum.android.com.pl/showthread.php?t=15267&page=2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za zaangażowanie, postawię Ci piwo:P Zanim zacznę kombinować to i tak się chyba przerzucę na VanillaEclair po tym co mówisz. Mam jeszcze pytanie: czy miał ktoś tak, że nie mógł uruchomić nandroid restore? Przedtem było wszystko ok, a teraz się pokazuje run (tu komenda) via adb

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi