Skocz do zawartości
chestercsr

[AOSP 2.1] EzHero V5.1 (July 15)[CyanogenMod 5.0.8]"Finally Something Worth it."

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

Podłącz telefon do ładowarki i przywróć Backup. Tak się zazwyczaj dzieje jak masz mało baterii.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki majczu, w końcu chyba działa, ale musiałem wywalić wszystko, zostawić tylko tak tak mms, a neta wpisać ręcznie. Wpisałem tak-tak a w typie apn dałem internet::P Tylko teraz mam dyga czy się znowu nie połączy, na sense byłem pewniejszy bo tam się dało wyłączyć mobile networks całkiem. Czy mogę wywalić ten tak-tak całkiem i zostawić tylko tak-tak mms? Bo z neta przez sieć na pewno nie będę korzystał, czy to do czegoś też jest potrzebne?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Możesz to wywalić. Jeżeli wcale przez sieć nie korzystasz. Bez APNów się nie połączysz z internetem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

robił ktoś nandroid baskup + ext na recovery 1.6.2? nie wywala wam błędu? u mnie na wielu romach gdy dam backup z ext a gdy dam sam to zawsze działa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

Z nową metodą Apps2Sd Nandroid nie działa. Musisz zrobić Bart Backup. Bez problemu robi backup partycji ext. Bart działa na każdym romie opartym na Cyanie. Jest tylko jedna ważna sprawa - możesz mieć tylko jeden taki backup na karcie SD. Tworzy się jeden folder bart a w nim default rom. Pamiętaj o tym.

Jeżeli wywala Ci błąd przy nandroidzie z ext na innych romach, bez nowej metody apps2sd, podłącz telefon do ładowarki i wtedy go wykonaj. Zbyt niski stan baterii zazwyczaj jest problemem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja zawsze flashuję a co za tym idzie robię backup na 100% naładowanej baterii(nie ma mowy o battery drainie)

upd: nowa wersja V5

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

upd(p.s dzięki za podmiankę opisu na nową wersję)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem jak ten ROM, ale drugi oparty na CM 5.8 ROM z XDA lubi przyciac. Ten bazuje natamtym, wiec pewnie jest podobnie. Chyba zapodam Kimere albo stock+root, bedzie przynajmniej plynnie, a ze benchmark bedzie pokazywal mniej, to jakos mnie nie boli ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nic się nie przycina. i nie do końca że ten bazuje na porcie elemaga. jest kilka portów CM dla Hero. Ten działa jak trzeba:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

360 rotation working! !? pulpit obraca się o 360 st????? bo zastanawiam sie czy go wgrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi