Skocz do zawartości
rokr

Cyanogenmod 7.2 by Rokr Final/Gaming v1.0

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ten ROM ma się do poprzedniej Twojej modyfikacji z 27.01? Są jakieś istotne zmiany w ROMie bazowym (jakieś widoczne dodatki) i w późniejszych Twoich modyfikacjach lub ewentualne zmiany w wydajności?

Pytam bo wersja 27.01 z Twoimi zmianami + kilka linijek kodu które sobie dodałem w build.prop jest dla mnie aktualne optymalna :)

Wysłane z Defy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr

Jedyną dużą zmianą jest przesiadka na nowszenightly prawie o miesiąc i kilka mniejszych zmian

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

chyba zarzucę na testy, bo WIUI cos mi ostatnio się focha ;p tzn po każdym retarcie muszę robić wipe cache i dalvik bo się nie właczy -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr

Spoko. Mi na tym sofcie bardzo ładnie działają gry z psxa w raymanie 2 i to z anty lasingiem i wsparciem gpu przy 1ghz mam ciągle 60fps:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Aparat oczywiscie nie bedzie dzialal na defy z green soc. Jest jakis sposob na to, fix?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Aparat oczywiscie nie bedzie dzialal na defy z green soc. Jest jakis sposob na to, fix?

Niestety nie ma

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Brak fixa do aparatu wynika z kernela z defy+ ? Pamiętam że do któregoś roomu pisanego pod czerwone soczewki by działał aparat trzeba było wgrać fixa zamieniającego pliki do sterowania aparatem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy mógłbyś zblurować CM7?? czyli zrobić theme cyana+blurhome 3D :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr

Ale theme z motoroli?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miziel

Przesiadłem się z WIUI bo tam wydajność w grach nieco siadała no i miał problem ze zrobieniem restartu bez 3 bootloopów (ale te dodatki w sofcie... <3)

I co mogę powiedzieć? jest szybko. Bardzo jak dla mnie. Co zdecydowanie na plus shadowgun działa bez OC bez przycinek :) zaraz sobie machnę motyw ICS i juz będzie znośnie pod względem wyglądu :) Póki co same plusy tylko jeszcze nie wiem jak z baterią ;p

---------- Post dołączono o 23:40 ---------- Poprzedni post napisano o 23:39 ----------

Nie dziala mi wskaźnik baterii zaraz zrobie wipe battery stat moze pomoze :) Jak nie to co mam wgrać?

---------- Post dołączono o 23:53 ---------- Poprzedni post napisano o 23:40 ----------

Nie pomogło. Patch na baterię z CM9 zadziała?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi