Skocz do zawartości
rokr

Cyanogenmod 7.2 by Rokr Final/Gaming v1.0

Rekomendowane odpowiedzi

miziel

no tak.. ściągasz paczke wchodzisz np total commanderem do folderu system/app (bez rozpakowywania!) i ctrlem zaznaczasz to czego nei chcesz i potem delete, moim zdaniem całe 5 minut licząc długie zastanawianie się, fest :) Tak samo można dodać do ROMu gotowe własne apki i mieć na dzień dobry wszystko gotowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak , ale wiesz ROM od Rokra nie ma duzo zbednych rzeczy ktore trzeba usuwac . 4.1 i Final obie sa dobre .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem dzisiaj ten ROM i po restarcie sam włączył się bootmenu, zrobiłem tak napisane w tej instrukcji:

-po zainstalowaniu telefon za każdym razem będzie wchodził do bootmenu, aby to wyłączyć wybieram boot -> set default boot, po restarcie pokazuje się animacja startowa i już nie znika.

Co robić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr
    Zainstalowałem dzisiaj ten ROM i po restarcie sam włączył się bootmenu, zrobiłem tak napisane w tej instrukcji:

-po zainstalowaniu telefon za każdym razem będzie wchodził do bootmenu, aby to wyłączyć wybieram boot -> set default boot, po restarcie pokazuje się animacja startowa i już nie znika.

Co robić?

Wyjmij baterię i włącz system jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zrobiłem tak kilka razy ale chyba jest jeszcze gorzej, bo już nie mogę wejść w bootmenu a w trybie bootloader jest komunikat:

baterry low, connot program

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr
    Zrobiłem tak kilka razy ale chyba jest jeszcze gorzej, bo już nie mogę wejść w bootmenu a w trybie bootloader jest komunikat:

baterry low, connot program

No to musiałeś coś źle wgrać. Spróbuj zainstalować oficjalne froyo przez rsd a potem wszystko od nowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, początki są trudne:zdegustowany:

Problem w tym, że nie mam możliwości instalacji froyo, bo RSD nie widzi mojego telefonu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zainstalowałem dzisiaj ten ROM: Cyanogenmod 7.2 by Rokr Final/Gaming v1.0 i po restarcie sam włączył się bootmenu, zrobiłem tak napisane w tej instrukcj FAGi:

-po zainstalowaniu telefon za każdym razem będzie wchodził do bootmenu, aby to wyłączyć wybieram boot -> set default boot ale to nie pomogło.

Kilka razy wyjąłem baterie i ponownie włączyłem ale porobiło się jeszcze gorzej, bo teraz już nie mogę wejść do bootmenu ani zainstalować wszystkiego od nowa, bo RS nie widzi telefonu.

Czy w wyniku tych operacji mogła się zużyć bateria do końca?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    GodOff

ROMa wrzuciłem wczoraj, nie przetestowałem go jeszcze należycie z braku czasu, zrobię to po weekendzie. Na początku już 2 rzeczy przykuły moją uwagę.

1. Podczas pierwszego włączenia (pomijam epizod z bootloopem :) ) i konfiguracji system pyta mnie czy chcę zakończyć czynność przez setup wizard, czy coś jeszcze coś, czego nazwy nie zapamiętałem, wybieram setup wizard, zmieniam język, ustawiam czas, pomijam aktywację konta google, bo jestem poza siecią, po czym wszystko zaczyna się od nowa, a przy końcu tej ponownej konfiguracji aplikacja setup wizard łapie force close. To jest pierdoła, ale ciekawi mnie ta druga opcja, która mnie przeprowadzić przez tą pierwszą konfigurację, co to jest w ogóle i czy też mieliście ten problem.

2. Podczas kopiowania kontaktów z karty sim zawiesiła mi się aplikacja telefonu, dwukrotnie. To było dziwne, ale nie trzeba było resetować telefonu, żeby zadziała ponownie.

3. Chciałem powyrzucać apki zanim wrzucę ROMa na kartę, bo tak jest szybciej i wygodniej i od razu dorzucić swoje, ale w winrar wyskakuje mi komunikat "archiwum uszkodzone". Macie na to jakiś pomysł?

Dzięki za pomoc. ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Musisz podladowac baterie - np poprzez bezpośrednie podłączenie do ładowarki i kabla z odcieta końcówką micro usb

Wysyłane z mojego MB860 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi