Skocz do zawartości
rokr

Cyanogenmod 7.2 by Rokr Final/Gaming v1.0

Rekomendowane odpowiedzi

miziel

Godoff mówiłem totalcommanderem a nie winrarem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    lupus

wgrałem i jestem troszkę zszokowany... NOVA 3 działa lepiej niz na ARC S :zdziwko: nic nie laguje... jedyny problem był taki iż w opisie jest, że ściąga simloka to go nie ściąga, ale wgrałem zmodyfikowaną paczuszke i jest ok. Bateryjka też nieźle trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam wszystkich ostatnio jak instaluje ten rom to wyskakuje mi błąd w bootloader Telefon nie chce sie włączyć wipe nie pomagają muszę wgrywać od nowa sbf . Mam wgrany rootowany 2.3.6 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemanko! mam problem! podpinam go tutaj bo właśnie zainstalowałem finalną wersje cm7.2 by rokr.

Na początku miałem problemy system zainstalował się ale wywalał mnóstwo błędów. Sformatowałem karte SD i zainstalowałem od początku było ok.

Tylko coś mnie podkusiło żeby bawić sięroot explorerer i wykasowałem z aplikacji systemowych fb i ram manager(żeby zainstalować pełną wersję).

Wszystko było ok. tylko skolei pasek górny nie chciał ustawić się na przezroczysty. zrobiłem backup danych i factory reset w recovery

teraz mam boot loop, problem w tym że nie zapalają sie diody przy uruchomieniu i nie można wejść do recovery... chyba jestem w du...

jak wyłączony tel podłączam do ładowarki to automatycznie się uruchamia i to samo!

Wielka prośba powiedzcie co mogę z tym zrobić??!!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz spróbować wyjąć baterię i włożyć i przytrzymać vol. dół i po 5 sekundach włączyć telefon ,oczywiście cały czas trzymając klawisz głośności .Jeśli wejdzie w recovery motoroli to wipe zrób i powinno pomóc .Jak nie to musisz wgrać oficjalny sbf 2,2 i od nowa wgrać recovery,a potem spróbuj odnowa ten rom. Pozdro ;

ps. masz defy bayer / plus ?

Edytowane przez tomeczek4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprawa aktualnie wygląda tak: rsd litem instaluje soft sbf, na samym kocu pojawia sie komunikat please manually power up the phone - proces zakończony na 100% ale dalej wczytywanie systemu zawiesza sie na logo motoroli! czy w tym momencie powinienem coś zrobić? próbowałem zresetować telefon ale to nie pomaga!

i jeszcze pytanie czy jak mam tylko stockowe recovery to czy moge jakoś wipe zrobić(w ogóle czy powinienem?).

mam defy bayera czerwona soczewka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    alq

Zrób wipe...

Wciśnij przycisk zmniejszania głośności (dół) i przytrzymaj 5s, następnie przytrzymaj przycisk Power (oba naraz). Gdy pojawi się obrazek z androidem, wciśnij oba przyciski głośności.

FAQ się kłania, pzdro :P

ps. post wyżej masz napisane to samo ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Post wyżej jest napisane jak wejsć w stockowy boot loader a nie jak zrobić wipe:)

ale dziękuję jestem wdzieczny za pomoc:)

---------- Post dołączono 05-10-12 o 09:10 ---------- Poprzedni post napisano 04-10-12 o 12:42 ----------

po wipe'ie system zainstalował sie poprawnie:)

dziekuje wam za pomoc!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja jak wgrywam ten rom to wyskakuje okno bootloadera i pisze error 70 80 ...... i nic nie mogę zrobić tylko musze od nowa wgrywać sbf ;/ Mam defy Bayer (wgrany full Sbf gb 2.3,6 bl7)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy w wersji final (kernel 2.3) kernel instaluje się sam?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi