Skocz do zawartości
rokr

Cyanogenmod 7.2 by Rokr Final/Gaming v1.0

Rekomendowane odpowiedzi

Watkins

Jak z nagrywaniem 720p? muszę wgrywać zip'a czy wystarczy już tylko LGcamera?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Własnie jak z nagrywaniem w HD? A jak nie działa to wystarczy wrzucić np. 720p recording ported from Hancocks ROM i będzie działać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boos3r

Na razie nie ma nagrywania 720p na cm7.2 . Quarx ma teraz tez defy+ wiec może cos wykombinuje z czasem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To tylko MS2Ginger 3.0 czy jakiś mały myk wystarczy jak tak to jaki?

---------- Post dołączono o 03:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:30 ----------

chodzi oczywiście o nagrywanie w HD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr

Jest to możliwe tylko w softach bazujących na ogicjalnych systemach z defy defy+ i milestone 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Biune

Panowie, mamlecie i mamlecie. Jak oceniacie soft w porównaniu z CM7.1? Warto? Jakieś bugi? Szybciej, wolniej? Proszę o opinie, bo zainteresował mnie ten ROM :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Defy

Przez cały czas po przejściu na CM7 z froyo mam dylemat. Funkcjonalność i stabilność czy prędkość działania.

Froyo posiada to co powinien mieć,aby uzyskać podobna funkcjonalność w CM7 trzeba się trochę nagimnastykować wyszukując podobne aplikacje. W froyo telefon mial jeden reset. W CM7 raz na kilka dni. Brak obsługi DLNA. Z mojej perspektywy lepiej aby telefon miał dobrze skrojony soft na sprzęcie. Może to słuszna droga jaką wybrał apple.

W J A K I sposób wgrać do CM7 aplikacje które oferowała motorola w froyo, no może jedna czy dwie mi nowe leżały. Opracowanie systemu nad którym pracowało kilkunastu ludzi musi przynieś lepszy efekt niż pojedynczy programista, mimo że jego pomysły wiele wnoszą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CjRudi

@Rokr: i jak plany przenosin na najnowszy kernel? testy wypadły dobrze? bo nie wiem czy czekać, czy wrócić z najnowszego do Twojej wersji na starszym...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rokr

Testy wypadły pozytywnie:-) Na dniach ukaże się nowa wersja.być może z moim własnym motywem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    CjRudi

a próbowałeś cudu zwanego Supercharger script? czy może już coś podobnego implementowałeś? czekam zatem na nowy build, porównam ze standardowymi nightly :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi