Skocz do zawartości
Yuras

Zmiana dialera w Hero

Rekomendowane odpowiedzi

Yuras

Witam

Zainstalowałem dziś DialerOne (bardzo fajny dialer swoją drogą), ale niestety odkryłem, że domyślny dialer (telefon) też cały czas musi działać (jak go ubiłem to chciał pin od karty). W jednym z wątków na forum znalazłem link do romu smoki, a tam był plik zip, który można załadować z poziomu recovery i który podmienia domyślny dialer (jeśli dobrze zrozumiałem). Niestety wywala mi się błąd podczas próby sflashowania tego zipa. Czy ktoś zna jakiś inny sposób w jaki można podmienić dialera? Nie potrzebny mi kolejny proces zjadający ram:P

Edit

// Oj temat dodał się w złym dziale... Czy jakiś mod mógłby go przenieść?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s

Menu => Ustawienia => Aplikacje => Zarządzaj => klawisz Menu => Filtr => Wszystkie aplikacje => szukasz "Telefon" => Wyczyść domyślne => szukasz jeszcze "Ludzie" => Wyczyść domyślne.

Teraz gdy telefon będzie chciał użyć Dialera to spyta się, który powinien być domyślny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yuras

W sumie to miałem ustawienia domyślne wyczyszczone bo robiłem tak podczas poprzedniej próby. Ustawiłem Dialer One na domyślną aplikację i ubiłem aplikację "Telefon" - efekt żądanie pinu. Po wstukaniu pinu telefon powrócił. Nie żebym był jakiś skąpy ale ten telefon to zajmuje sporo mega ramu:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi