Skocz do zawartości
chosen one

Rootowanie telefonu, wgrywanie ROMów, przywracanie stanu fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Trzeba wziąć starszą wersje UniversalAndRoot (np. 1.5.3) i zadziała

U mnie na nowszej wersji też nie działało (chyba, że miałem plik uszkodzony)

tutaj znajdziesz starszą wersje http://forum.android.com.pl/f29/tutorial-1-click-root-for-almost-all-android-phones-21303/

Edytowane przez AcePolska

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duke
    Ja po aktualizacji do 2.1 zrootowalem fona metodą z wiki. Jest tam tutorial rootowania fona z zablokowanym bootloaderem. Spróbuj tego sposobu.

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Robiłem to też klik ale jak podłączyłem telefon do kompa i wpisałem w wiersz poleceń te komendy wszystko fajnie sie wyświetlało ale czekałem ok 20 min i nic nawet ani jeden reboot potem spróbowałem jeszcze raz i dalej nic.

Ostatnio, też pierwszy raz root'owałem i miałem dokładnie to samo.

UniversalAndRoot + Rom Manager z którego recovery Clockworka instalowałem. Pomogło wgranie recovery AmonRA przez ROM Manager (ma taką opcję wbudowaną), potem jak znowu zainstalowałem Clockwork to było już ok.

Problem jednak czasem powraca po przywróceniu z backupu starego Romu (narazie ze stockowego się nie przesiadłem, tylko testowo wrzucam inne Romy), wtedy od nowa z ROM Managera AmonRA i potem Clockworka.

Trzeba wziąć starszą wersje UniversalAndRoot (np. 1.5.3) i zadziała

U mnie na nowszej wersji też nie działało (chyba, że miałem plik uszkodzony)

tutaj znajdziesz starszą wersje http://forum.android.com.pl/f29/tutorial-1-click-root-for-almost-all-android-phones-21303/

Później spróbuje ze starszą wersją, zobaczymy czy da rade, ale wątpię jak nic nie działa.

Edit: Jak nic nie zadziała czy gold card coś pomorze czy nie bardzo ??

Edit: Spróboowałem z tą starszą wersją Universal androot i kicha :( Klikam Root i pokazuje się "Failed! No ~~ Fu goo ~~"

Edytowane przez Duke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Później spróbuje ze starszą wersją, zobaczymy czy da rade, ale wątpię jak nic nie działa.

mi przy najnowszej wersji program się instalował ale nie rootował tak jak trzeba i dopiero zainstalowanie starszej aplikacjii pomogło

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duke
    mi przy najnowszej wersji program się instalował ale nie rootował tak jak trzeba i dopiero zainstalowanie starszej aplikacjii pomogło

Edit: Spróboowałem z tą starszą wersją Universal androot i kicha Klikam Root i pokazuje się "Failed! No ~~ Fu goo ~~"

Spróbuje zrobić 8 pkt. tego poradnika - klik i dam znać co i jak

Robię wszsytko tak jak pokazane na wiki (poradnik do zablokowanego bootloadera) i wyskakuje mi coś takiego

ssssaaada.png

Edytowane przez Duke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Komputer nie wykrywa Ci telefonu spróbuj zainstalować sterowniki do telefonu z tematu o rootowaniu przez SDK

Powinno pomóc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duke

nie mogę znaleźć sterowników

Edit: Aha i jeszcze jedno próbowałem też opcji wgrania przez fastboot downgradu do 1.5 ale po wczytaniu pliku *.img pokazujeczerwony napis ze jest stara wersja romu i tylko pozwala na reset device

Edytowane przez Duke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duke

Pomorze ktoś ?? Da coś zrobienie GoldCard telefon mam z play ale karte w erze, moze mi pobiera aktualizacje z G2 ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja jestem z pomorza.

karta ery nie ma tutaj nic do rzeczy. Urządzenie nie pobiera aktualizacji w zależności od operatora.

Ja swojego rootowałem goldcardem, ale mam G2 a nie hero. Zawsze możesz spróbować...

Edytowane przez kacyfik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Duke

kurde jest tu tyle osób które zrobiły roota i nikt nie potrafi pomóc. Jak dorwę skadś czytnik kart to spróbuje goldcard zrobić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Krygo

Duke masz sdk zainstalowane? Jezeli nie to zainstaluj (poradnik na wiki). Wpisz w konsoli "adb devices". Jezeli znajdzie ci fona to powinno zrootowac poradnikiem z wiki.

Sent from my HTC Hero using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi