Skocz do zawartości
chosen one

Rootowanie telefonu, wgrywanie ROMów, przywracanie stanu fabrycznego

Rekomendowane odpowiedzi

Mógłbyś chociaż napisać które? Przejrzałem kilka pierwszych i działają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mfedor

Witam

Muszę oddać telefon na gwarancję, po raz kolejny. Poprzednio z serwisu wrócił z 2.1, jakoś udało mi się zamienić to na VillainROM. Jednak teraz w żaden sposób nie mogę wrócić do 2.1 albo przynajmniej do 1.5.

RUU z strony HTC nie działa wyskakuje błąd 140 błąd wersji programu bootloader.

Próbowałem również przez wgranie HEROIMG na kartę jednak to mi nic nie pomogło ...

Czy ktoś ma jakiś pomysł ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Ta metoda załatwia wszystko

ROM, Recovery, SPL, Radio - najprostsza metoda, ze strony htc.com ściągamy ROM w formie RUU (taka aktualizacja z poziomu komputera) i ją instalujemy (podłączasz telefon przez usb do kompa i działasz). Proste, szybkie i skuteczne. Dla pewności po całej operacji spróbuj wejść w recovery i zobacz czy się zmieniło na standardowe.

Aby wejść w recovery: wyłącz telefon i włącz trzymając domek, jeśli nadal widzisz takie recovery LINK - to znaczy, że coś zrobiłeś źle. Podczas gdy RUU pracuje, nie przerywajcie tego procesu, nie wyjmujcie baterii, wyłączcie na kompie inne programy działające w tle oraz wygaszacz ekranu.

gdzie na stronie htc moge znaleźć RUU dla hero? bo chce oddac na gwar ale nie moge znaleźć tego RUU

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Google -> htc hero ruu -> jeden z pierwszych wyników.

Wydaje mi się ze nie było to trudne...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no mam cos, czyli jak telefon byl z play, i teraz wgram wedlug tego to moge spokojnie oddac na gwar? pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam

Mam pytanie właśnie odebrałem Ere G2 z serwisu po naprawie i tak się zastanawiam czy jak przywrócę backup romu ery w którym był już root to on też się przywróci czy muszę jeszcze raz robić goldcard?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeżeli wgrywali ci na nowo oprogramowanie to musisz go i tak zrootować napewno masz 2.1 wiec goldcard jest już nie potrzeby roota zrobisz aplikacja one click root luba programem super one click root potem grasz recovery przez ROM Managera i możesz nandroid backup-a wgrać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale mam Ere g2 touch wiec wszedzie pisze ze goldcard musi byc wykonany to nie prawda ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też mam G2 i zrobiłem to bez goldcarda. Wystarczył UniversalAndroot i mam roota, i teraz bawię się z romami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi