Skocz do zawartości
Dyfren

VanillaEclair 4.0 "You don't score until you score"

Rekomendowane odpowiedzi

majczu

@miszi

Ale o czym Ty piszesz?? Przecież ten ROM jest całkowicie pozbawiony SenseUi. To jest AOSP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    miszi

eh no ok ;P fakt nie pisalem odnosnie tego romu, troche offtop. Chodzilo mi o ogolny przypadek np tak jak to jest w Villainie a podpialem sie bo byl poruszony ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    majczu

To normalne. Pasek powiadomień na romie z Sense zawsze, obojętnie jakiego Launchera użyjesz pozostanie czarny. Biały jest tylko w romach bez SenseUi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzcie mi czym może być problem: Odpalam telefon chwilkę pochodzi a później zwiecha. Wgrałem wersję która idealnie powinna pasować do mojego telefonu czyli tą normalną bo mój hero nie kręci się wyżej niż 691MHz.

Wyłapałem kiedy występuje problem: Jak tylko skończę pobierać aplikację z marketu...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Zwykłego Androidka można przystroić aby wyglądał jak Sense lub nawet lepiej, wymaga to więcej pracy. Z tym, że mamy wtedy kilka widgetów działających w tle (jeden jako ciekawy zegar, drugi jako kalendarz, trzeci jako jakiś friendstream, czwarty jako ToDo lub inny kalendarz itd.). W sumie na jedno wychodzi i bardziej jest to kwestia gustu. Używałem Cronosa i VanillaEclair i naprawdę ciężko mi ocenić, który z nich jest szybszy, ale w Sense bardziej podoba mi się dialer i wiadomości, w AOSP musiałem używać zewnętrznych aplikacji, dlatego działam na Sense ;)

Przykład (nie mój, ale ciekawy):

aHero.png

Wie ktoś o to za widget odtwarzacza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sory za może trochę banalne pytanie, ale jak na tym romie zrobić sync facebooka z kontaktami? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s

Wejdź do Marketu, ściągnij Facebooka oficjalnego, włącz go, podaj login i hasło i po chwili jedno z pytań/ustawień będzie dotyczyło synchronizacji (czy wszystkie kontakty, czy tylko aktualizować te, które są już w telefonie).

Wiecie, że w tym romie przytrzymanie przycisków głośności powoduje przełączanie utworów w odtwarzaczu (Up => Next, Down => Prev)? Świetne :D

Edytowane przez Bo$s

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    defu
    Zwykłego Androidka można przystroić aby wyglądał jak Sense lub nawet lepiej, wymaga to więcej pracy. Z tym, że mamy wtedy kilka widgetów działających w tle (jeden jako ciekawy zegar, drugi jako kalendarz, trzeci jako jakiś friendstream, czwarty jako ToDo lub inny kalendarz itd.). W sumie na jedno wychodzi i bardziej jest to kwestia gustu. Używałem Cronosa i VanillaEclair i naprawdę ciężko mi ocenić, który z nich jest szybszy, ale w Sense bardziej podoba mi się dialer i wiadomości, w AOSP musiałem używać zewnętrznych aplikacji, dlatego działam na Sense ;)

Przykład (nie mój, ale ciekawy):

aHero.png

Ktoś kojarzy widget z wiadomościami z przedostatniego pulpitu?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi