Skocz do zawartości
Dyfren

VanillaEclair 4.0 "You don't score until you score"

Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem, to normalnie android nie potrafi odtworzyć *.flac, na tym romie odtwarza, tylko baaaardzo nie poprawnie. Przy włączeniu odtwarzacza zaczyna sam się przewijać, puszczać 3(!) piosenki na raz... Całe szczęście w markecie jest andless.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    rozitg

kolejny problem: nie pobierają mi się aplikacje z marketu (czyściłem cache marketu) ktoś tak też miał bo wcześniej się nie spotkałem z tym :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kolejny problem: nie pobierają mi się aplikacje z marketu (czyściłem cache marketu) ktoś tak też miał bo wcześniej się nie spotkałem z tym :/

U mnie nie wystepuje, wszystko ladnie sie sciaga

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yuras

@rozitg

Uruchom i zaloguj się do Talka. Też tak często miałem i to zawsze pomagało.

Nie wiem czemu to jest powiązane...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Nie wiem czemu to jest powiązane...

Związane z tym, że używacie task killerów albo autostarts i usługi google nie działają poprawnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Yuras

Tak używam Task killera, ale nie rozumiem czemu konkretnie usługa Talk czyli jakby nie było hm komunikator ma wpływ na działanie Marketu, który jest przeznaczony do zgoła innych celów. Chyba, że jest tam głębsze powiązanie o którym nie wiem:P

Edit

@Bo$s

Tak ja to rozumiem, że to jedno konto, ale wylogowuje się z Talka a Gmail, kalendarz i kilka innych rzeczy działa dalej, więc dla mnie to akurat dziwne, że Talk jest jakby sprzężony z Marketem. Jakby ktoś o tym nie wiedział to po prostu jest to nielogiczne

// sorry za OT

Edytowane przez Yuras

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s

Talk i Market korzystają z tego samego konta google ;)

Aczkolwiek ja takich problemów nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej chłopaki wytłumaczcie mi coś. Jestem świeżym użytkownikiem więc od razu przepraszam jeżeli pytanie okaże się trywialne (oczywiście szukałem na forum).

Wczoraj zrobiłem roota, wrzuciłem sobie ten rom i wszystko ładnie. Jestem zadowolony - jakoś życie without sense chyba bardziej przypadło mi do gustu. No ale żeby nie siedzieć w miejscu chciałem "upodobnić" wygląd mojego hero do screenów które pojawiły się w tym temacie i tu rodzą się moje wątpliwości....

LauncherPro - doczytałem, znalazłem, zainstalowałem - jest OK

Ale... na tym moja upierdliwość stwierdziła "a zrobie sobie czarny pasek notyfikacji". Tylko jak? Szukałem na forum i natrafiłem na coś takiego jak MetaMorphy, które zainstalowałem. Tylko powiedźcie mi czy dobrze kombinuje?

A i jeszcze jedno... gdybym chciał upodobnić wygląd powiedzmy do takiej postaci lub takiej to robię to także za pomocą MetaMorphy (głównie chodzi mi o wygląd samego launchera - chyba tak to "do rozwijania" listy aplikacji się nazywa :))

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Bo-s

Tak, można to zrobić metamorphem, z tym, że jest z tym troszkę roboty b o oprócz Metamorpha potrzebujesz jeszcze skina. Możesz poszukać gotowych skinów albo samemu bawić się w przerabianie i podmianę poszczególnych grafik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej mam pytanie. Czy w tym romie mozna zmienic klawiature na te standardowa z htc? W tej klawiaturze wkurza mnie, że nie ma podpisanych cyfr i innych znakow pod litery ; / HELP : /

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi