Skocz do zawartości
pudel_hc

Niewidoczna wewnętrzna karta SD na MIUI

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wgrałem przez recovery najnowsze miui, ale telefon nie widzi wewnętrznej karty SD, a na niej mam buckupy z Titanium. W recovery karta jest widoczna normalnie, tylko w systemie coś nie tak. Chciałem wgrać jakiś inny zmodyfikowany system, ale nie mogę, bo komp też nie widzi pamięci i nie mogę nic wrzucić na tel. Pomocy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeśli recovery widzi kartę to nie ma problemu. Wyjmij kartę, podłącz do komputera przez adapter, wrzuć rom, odpal recovery, wipe data, install zip from sd card.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o kartę wewnętrzną, wbudowaną 5,5GB. To jej nie widzi system,ale zrobiłem inaczej, włożyłem kartę zewnątrzną z nagranym CM9 ICS. No i zainstalowałem. System działa elegancko, ale tutaj karta wewnętrzna w programie File expert i Titanium Backup jest widziana jako emmc. Dlaczego? Przez to że katalog się inaczej nazywa to nic nie działa co tam było zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na xda jest programik pozwalający instalować na emmc gry od Gameloftu.

Chyba pozostaje Ci tylko ściągnięcie jeszcze raz aplikacji na zewnętrzną kartę i przegranie danych przez menadżer plików.

Z własnego doświadczenia radzę, abyś na tych 5,5GB trzymał tylko muzykę i video. Aplikacji lepiej nie instalować, bo przy zmianie romów potrafi się ta pamięć wyczyścić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi