Skocz do zawartości
jbc

SystemUI w stylu ICS dla XXLPQ aktualizacja - wersja dla XWLPS/XXLPS

Rekomendowane odpowiedzi

[/color]

Mogli by dodać jeszcze pasek volume z ICS.

masz jakis screen to zapytam czy jest szansa na cos takiego?

---------- Post dołączono o 16:51 ---------- Poprzedni post napisano o 16:50 ----------

5c28fd5e-0feb-b1b2.jpg5c28fdf9-0ff9-a4ee.jpgDodatkowo polecam zainstalowanie launchera Nova - jako aplikacji systemowej (!)

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher

Daje jeszcze lepszy efekt i umożliwia nieskończone przewijanie pulpitów :DD

jakos przywyklem do GoLaunchera i kego dodatkow

w czym Nova jest lepsza?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jbc

@ raverpol

Szczerze nie mam pojęcia w czym Nova jest lepsza. Nigdy nie używałem GoLaunchera, więc nie będę się wypowiadał. Mi po prostu bardzo pasuje Nova i dlatego ją polecam (czysto subiektywna ocena - nic więcej).

@ up

Z tego co mi wiadomo nie da się - ale nigdy nie było mi to potrzebne, dlatego jak napisałem wyżej mimo wszystko polecam, bo Nova mi bardzo odpowiada.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja zostaje przy GO, ponieważ ani Nova ani Apex czy Trebuchet nie umożliwiają sortowania aplikacji po swojemu tylko predefiniowane ustawienia typu alfabetycznie czy najczęściej używane,a także tworzenia folderów na liście ;/ ale z tych trzech Apex chyba najbardziej rozbudowany ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jbc

@ up

No i kolega zamieścił od razu wszystkie konkretne launchery w jednym poście - do wyboru do koloru ;)

A teraz kończymy off top (który de facto sam zacząłem:DD) ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

raverpol chodzi mi o grafikę jak wciskasz vol+/- teraz jest taki gruby zielony pasek, a ICS ma cienki niebieski

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

poprosilem o mala modyfikacje i mam teraz wersje blueToggles, blueClock, littleDroid, blueData :) chcialem aby pojawily sie niebieskie strzalki dla aktywnego polaczenia bo te trojkaciki z motywu ICSData troche mnie irytowaly :)

Screenshot_2012-03-15-17-10-19.png - File Shared from Box - Free Online File Storage

plik z MODem:

ICS_for_XXLPQ_littleDroid_blueClock_blueToggles_blueData.zip - File Shared from Box - Free Online File Storage

---------- Post dołączono o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

raverpol chodzi mi o grafikę jak wciskasz vol+/- teraz jest taki gruby zielony pasek, a ICS ma cienki niebieski

chyba to nie jest takie latwe :(

"Volume scrollers are not handled by SystemUI but (probably) framework-res.apk. Edits to the framework file would clash with crt-off, lockscreen and other rom edits so protability becomes a real issue"

---------- Post dołączono o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

jest jeszcze mozliwosc dodania takiego oto efektu przy blokowaniu ekranu za pomoca prostego Clockworkmod Recovery :)

plik z modyfikacja tutaj

CRToff+ICSLockscreen_XXLPQ-CWM3.zip - File Shared from Box - Free Online File Storage

BTW zawsze jak robicie zmiany poprzez Clockworkmod Recovery warto wczesniej zrobic BackUp (jedna z opcji w menu) zeby pozniej moc szybko przywrocic ustawienia do stanu przed zmiana

Edytowane przez raverpol

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    poprosilem o mala modyfikacje i mam teraz wersje blueToggles, blueClock, littleDroid, blueData :) chcialem aby pojawily sie niebieskie strzalki dla aktywnego polaczenia bo te trojkaciki z motywu ICSData troche mnie irytowaly :)

Screenshot_2012-03-15-17-10-19.png - File Shared from Box - Free Online File Storage

plik z MODem:

ICS_for_XXLPQ_littleDroid_blueClock_blueToggles_blueData.zip - File Shared from Box - Free Online File Storage

---------- Post dołączono o 17:15 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

chyba to nie jest takie latwe :(

"Volume scrollers are not handled by SystemUI but (probably) framework-res.apk. Edits to the framework file would clash with crt-off, lockscreen and other rom edits so protability becomes a real issue"

---------- Post dołączono o 18:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:15 ----------

jest jeszcze mozliwosc dodania takiego oto efektu przy blokowaniu ekranu za pomoca prostego Clockworkmod Recovery :)

Gingerbread CRT Screen-off on DROIDX - YouTube

plik z modyfikacja tutaj

CRToff+ICSLockscreen_XXLPQ-CWM3.zip - File Shared from Box - Free Online File Storage

BTW zawsze jak robicie zmiany poprzez Clockworkmod Recovery warto wczesniej zrobic BackUp (jedna z opcji w menu) zeby pozniej moc szybko przywrocic ustawienia do stanu przed zmiana

Mógłbyś pokazać jak wygląda to dla połączenia mobilnego a niektóre wifi?

Wysłane z mojego GT-I9100

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Mógłbyś pokazać jak wygląda to dla połączenia mobilnego a niektóre wifi?

Wysłane z mojego GT-I9100

[ATTACH=CONFIG]14396[/ATTACH]

chodzi o to?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    venon

Kurde dlaczego moj SGS2 nie widzi nova launchera w markecie? soft 4.0 LPQ :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi