Skocz do zawartości
wojtekx21

Awaryjność Nexusa S

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was iż w najbliższym czasie chcę nabyć nexus s mam do was pytanie odnośnie awaryjności tego modelu.Prawdopodobnie nexus będzie bez gwarancji i tu mam do was pytanie czy wysyłaliście swojego nexusa s na gwarancje?Czy coś wam z nim się dzieje niepokojącego?Jakie są najczęstsze awarie tego modelu.Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3

Wszystko masz na forum, przejrzyj dział problemy techniczne. Mi się odkleił digitizer, ale w ramach gwarancji dostałem nowy egzemplarz. Komuś jeszcze pojawiły się bad piksele zaraz po zakupie, ale też dostał nowy sprzęt. Poza tym czasami trzeszczy obudowa, ale jakichś większych awarii to raczej nie było. Inna sprawa, że to rzadki telefon, więc i awarii mało :)

Sprzęt z gwarancją najprawdopodobniej dostaniesz, I9023 lub I9020 z Euro-Net.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A inni użytkownicy nexusa mieliście jakieś problemy z nexusem bądź nie(śmiało wypowiadajcie się)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie zauważyłem żadnych problemów prócz trzeszczącej obudowy jak w sgs-ie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie przy wyłączonym ekranie i transmisji danych [3G/H] mruga podświetlenie przysicków.... nie aż tak mocno jak świecą, no ale sobie mrugają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3
    U mnie przy wyłączonym ekranie i transmisji danych [3G/H] mruga podświetlenie przysicków.... nie aż tak mocno jak świecą, no ale sobie mrugają.

Custom ROM, czy stock?

Wysłane z mojego Nexus S za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Custom ROM, czy stock?

Custom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A czy posiadacie do swoich nexusów s gwarancję?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    wil3
    Custom.

Niektóre Customy mają opcję wykorzystywania podświetlenia przycisków jako zamiennika diody powiadamiającej, czyli np. jak masz przypomnienie w kalendarzu albo otrzymasz SMS lub nieodebrane połączenie. Sprawdź, czy przypadkiem telefon po prostu nie informuje Cię o czymś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Niektóre Customy mają opcję wykorzystywania podświetlenia przycisków jako zamiennika diody powiadamiającej, czyli np. jak masz przypomnienie w kalendarzu albo otrzymasz SMS lub nieodebrane połączenie. Sprawdź, czy przypadkiem telefon po prostu nie informuje Cię o czymś.

Yyy nie. To mruga przy transmisji danych i w trakcie rozmowy. Mruga z taką częstotliwością jak brzecza głośniki gdy obok położyć telefon i ktoś dzwoni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi