Skocz do zawartości
MrProLock

Nie wczytują się niektóre strony - MIUI 2.3.9 Desire

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Wgrałem dzisiaj MIUI 2.3.9. Poza jedną kwestią wszystko działa sprawnie. Mianowicie nie wczytują się niektóre strony i to na żadnej przeglądarce. Kwestia leży na 100% gdzieś w systemie. Chodzi np. o linki z sekcji wiadomości onetu (z sekcji sport się już np. wczytują). Miałem już identyczny przypadek na innym romie, gdzie okazało się że winnym całej sytuacji jest adblock (po usunięciu działało, po zainstalowaniu nie - sprawdzone 3 razy :D). I tu pojawia się pytanie jest gdzieś w MIUI jakiś adblock ? Macie jakieś inne pomysły co to może być jak nie to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Tak jest takie coś. Plik Hosts w system/etc/. Podmień na ten z pełnego romu lub zainstaluj pełny rom + spolszczenie bez tego pliku.

Nie wiem czy to podziała.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Instalowałem pełny rom. Na razie wróciłem do swojego poprzedniego romu jakim był AceSMod007. W międzyczasie próbowałem jeszcze Rynnymede AIO, na którym wystąpił ten sam problem - ale po usunięciu pliku hosts wszystko zaczęło działać jak należy także przypuszczam że w MIUI to też pomoże :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Acid

Na pewno pomoże. Plik Hosts w spolszczeniu ma ponad 900kb i są tam blokowane reklamy i skrypty. Widać Onet korzystać z treści, które ładują się podczas oglądania (może gemius?) i telefon to blokuje. Lepiej poczytać coś innego niż onet ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam podobny problem ale nie wiem jak obejsc wbudowanego ad blockera w miui 2.3.9 bo nie dziala mi aplikacja smsoid i pare innych w ktorych wlaczaja sie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi