Skocz do zawartości
Fluoresceina

[25/03]InsertCoin with Sense 4.0 BETA 13 + tutorial na 25 GB gratis w dropboxie.

Rekomendowane odpowiedzi

oko22

Trzeba zrobić full wipe, sprawdzone... Wywala podstawowe procesy na początku i system nie uruchamia się.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak będzie płacz to pretensje do siebie:D, a działa i u mnie, wczoraj z godzinkę się tym romem bawiłem i było ok:) Wydaje mi się, że jeszcze lepiej gra na słuchawkach (Jays one+ a porównuje do ICS Insert Coin 5.1.5).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    baadnwz użył quadranta do pokazania benchmarków?

uuuuu, chyba stracę do niego szacunek ;-(

A swoją szosą całkiem przyzwoity wypiek. No 2. zaraz po oryginale od MDJ.

Spokojnie, wszsytkie screeny są mojego autorstwa więc Baada zostaw w spokoju. Poza tym są one z wersji beta 4 :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dla mnie ROM bomba. Wszystko działa jak powinno, ale mam jeden upierdliwy problem. Mianowicie przy każdym połączeniu głosowym, za każdym

razem włącza się głośnik. Ktoś wie jak to wyłączyć?

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiecie koledz jak tam prace nad bluetoothem

Wysłane z mojego HTC Sensation Z710e za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

bądźmy cierpliwi bo rom bardzo dobrze się zapowiada:) jak na początek to i tak mało bugów:) niezłe wyniki mam w benchmarkach:) - pozytywne zaskoczenie, bateria chyba dosyć szybko ucieka, ten bluetooth i problemy z gpsem Będę czekał na stabilniejsze wersje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ok, jest już:

InsertCoin with Sense 4 BETA 11

Full wipe mandatory

Changelog:

- rebuild from scratch

- fixed gps – props shnizlon

- fixed browser – props mdeejay

- bricked v0.3 kernel

Rozmawiacie o romach z sense jakby sense .0 w ogle was nie interesowało. U mnie jest inaczej musiałem je przewertować. Co prawda ja do codziennego użytku wybrałem inny wypiek (Ozdroid) z sense 4 ale tak naprawdę cała robota przeportowania tego na nasze słuchaweczki jest po stronie MDJ ze sporym wsparciem Baadnewz. To bardzo solidny rom i już tylko BT brkuje mu do codziennego użytku. Dla mnie jednak szkda, że nie wiem czy brak kilku widgetów to efekt że jeszcze MDJ ich nie przerobił, nie było ich w wycieku czy co byłoby najgorsze HTC z nich zrezygnowało. Głównie mam tu na myśli czytnik RSS (news widget) który był u mnie "a must".

Podsumowując -> rom nadaje siędo codziennego użytku. Pora pożegnać nasze sense 3.6

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurekg

Czy działa wam swype na tej beta11 ?

Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ja coś zepsułem. To mój pierwszy rom który instalowałem, więc na pewno moja wina, ale robiłem wszystko wg. instrukcji...

W każdym razie telefon po poprawnym zainstalowaniu romu i full wipe pokazuje mi logo htc, potem animację z htc one i beats a potem się wyłącza. Co mam zrobić teraz? :dontgetit:

Edit: Teraz się zapętlił, w kółko pokazuje loga a potem się restartuje. Proszę o szybką odpowiedź :(

Edytowane przez adek_sggw

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurekg
    A ja coś zepsułem. To mój pierwszy rom który instalowałem, więc na pewno moja wina, ale robiłem wszystko wg. instrukcji...

W każdym razie telefon po poprawnym zainstalowaniu romu i full wipe pokazuje mi logo htc, potem animację z htc one i beats a potem się wyłącza. Co mam zrobić teraz? :dontgetit:

Edit: Teraz się zapętlił, w kółko pokazuje loga a potem się restartuje. Proszę o szybką odpowiedź :(

Na jakim firmware instalowałeś ten rom?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi