Skocz do zawartości
Fluoresceina

[25/03]InsertCoin with Sense 4.0 BETA 13 + tutorial na 25 GB gratis w dropboxie.

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak mówiłem to był mój pierwszy rom, czyli instalowałem na stockowym 2.3.4. Robiłem wszystko wg. instrukcji z xda jeżeli chodzi o roota, no a instalacja też sprawiała poprawne wrażenie.

---------- Post dołączono o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:25 ----------

Wpadłem na pomysł, żeby zainstalować inny rom. Padło na [ROM] Android Revolution HD 6.5.2 | ICS | High Quality & Performance | 3.32.401.105 - xda-developers Android Revolution HD. Instalacja poprawnie, reboot, widzę logo htc i nic nie idzie dalej. Czekam już 10 min. Tak zawsze jest, czy to coś u mnie nie tak?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurekg

Musisz najpierw wgrać inne firmware, o symbolu 3.32, a dopiero potem ten rom.

Ty próbujesz na firmware 2.3.4 wgrywać androida 4, dlatego masz te problemy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Wrzuce zaraz dla samej przestrzeni w dropboksie :)

[email protected]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jurekg a możesz mi podać jakiegoś linka do 3.32 i krótko wyjaśnić o co dokładnie w tym problemie chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurekg

Firmware 3.32 ściągnij sobie stąd(HTC Part1) :

[Firmware][Mar 12]User-Friendly Firmware 1.17/3.12/3.24,3.30 & 3.32 Unlocked - xda-developers

Potem postępuj wg tego tutka:

http://forum.android.com.pl/f321/instalacja-ics-133278/

Twój problem wynika z tego, że masz firmware pod androida 2.4, a próbujesz na tym firmware zainstalować rom pod androida4.Więc najpierw ściągnij sobie firmware 3.32, a potem trzymaj sie poradnika i będzie wszystko ok.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

może ktoś zobaczyć, ile mAh wcina (bt+3g)

wybudzony(po dotknięciu, bo to sporo zabiera z baterii) i uśpiony (HD2 miało umie od 2 do 5)

z góry dziękuję

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde pomogło! Stawiam ci piwa za to, dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    jurekg
    Kurde pomogło! Stawiam ci piwa za to, dzięki :)

To napisz jeszcze, czy działa Ci na tym romie Swype. Bo u mnie niestety nie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Koniec końców zainstalowałem Android Revolution HD więc po prostu nie wiem. Na tym romie działa swype bardzo dobrze (znacznie szybciej niż na stocku, jak cały system zresztą), a na razie nie bedę zmieniać romu bo nie chcę nic zepsuć i instalować aplikacji po raz kolejny.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli masz 4ext recovery to możesz zrobić backup data czyli przywracasz aplikacje i ustawienia Wygodne jeśli lubisz Romy zmieniac:) Wchodzisz w recovery beckup/restore advanced backup i backup data Później tak samo tylko restore aby przywrocic:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi