Skocz do zawartości
BigMac

[EVO3D][27 May][ROM][GSM][X Series] Virtuous Eclipse v.1.0.0 [Sense 4.0 Android 4.0.3]

Rekomendowane odpowiedzi

BigMac

Klawiatura powinna działać

GSM na WCDMA a po co Ci to ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi po zaczęciu pisania wywala HTC_IME. A jak nie korzystalem z internetu to włączałem GSM. Przed chwilą telefon mi się sam zrestartował.. Jak mam włączony podgląd zdjęć po zrobieniu to wywala mi aparat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc
    Klawiatura powinna działać

GSM na WCDMA a po co Ci to ?

Żeby zaoszczędzić baterię i mieć lepszy zasieg? Co to za głupie pytanie w ogole...

Przełącznik jest w tym samym miejscu w ustawieniach w jakim był na androidzie 2.3 i sense 3.0

Posted via Tapatalk @ Evo 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki, znalazłem :) Co do HTC_IME to znalazłem jakąś inną wersję i działa bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    BigMac
    Żeby zaoszczędzić baterię i mieć lepszy zasieg? Co to za głupie pytanie w ogole...

Przełącznik jest w tym samym miejscu w ustawieniach w jakim był na androidzie 2.3 i sense 3.0

Tak naprawdę myślałem o przełącznik typu z sieci europejskiej GSM do sieci amerykańskiej WCDMA, jak dla mnie w dziwny sposób kolega zadał to pytanie, sieć bez internetu to 2G z internetem to 3G. Uważam więc, że mogłem się pomylić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

No tak. Tylko w ramach z sense ten przełącznik tak dziwnie się nazywa. Nie ma stricte 2g i 3g.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Tak naprawdę myślałem o przełącznik typu z sieci europejskiej GSM do sieci amerykańskiej WCDMA, jak dla mnie w dziwny sposób kolega zadał to pytanie, sieć bez internetu to 2G z internetem to 3G. Uważam więc, że mogłem się pomylić

BIGMACU, sieć amerykańska to CDMA... a WCDMA to po prostu UMTS. 2G z netem to niekoniecznie 3G, bo GSM z GPRS/EDGE to 2.5G ;P

[email protected] 3D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Co do HTC_IME to znalazłem jakąś inną wersję i działa bez zarzutu.

Masz wersję działającą poprawnie na qhd? Wrzuć link proszę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Lanc

Mam wrażenie, że nie chodzi o HTC ime mod tylko o zwykłe HTC ime czyli standardową klawiaturę htc. A szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hej, czy ktoś miał taką przypadłość, że ekran sam mu się uruchamiał? Siedzę teraz w pracy i telefon leży cały czas przede mną. Co kilka minut, nie ma zasady co ile, ekran się uruchamia (pokazuje się widok blokady) po chwili gaśnie. Myślałem, że to jakieś smsy albo połączenia, ale nic nie otrzymuje.

Kolejna rzecz, która odkryłem to fakt, że w piątek (przed zmianą romu) i dzisiaj (po graniu tego) mój telefon mimo pokazywania pełnego zasięgu nie wyświetla smsów i połączeń. Podejrzewam, że właśnie to podświetlenie telefonu było jakimiś połączeniami i smsami, które pojawiły się dopiero gdy ja wysłałem do kogoś smsa.

Edytowane przez stevemaster

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi