Skocz do zawartości
easton11

SGS ADVANCE w Orange

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Jest to mój pierwszy post na forum.Mam pytanko i proszę kogoś o odpowiedź.

Czy w niedługim czasie pojawi się w ofercie Orange SAMSUNG GALAXY S ADVANCE?

Za niedługi czas kończy mi się umowa i ciekaw jestem czy ten telefon znajdzie się w ofercie.Powoli konsultanci dzwonią do mnie z propozycją przedłużenia umowy , ale nie są w stanie mi powiedzieć czy ten fonik będzie w ofercie.Na SGS II na razie mnie nie stać(chce abonament PanteraII za 89,90 zł.) i jest dla mnie trochę za drogi.Bardzo proszę o odpowiedź.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Gdy Galaxy S Advance wejdzie do oferty na pewno nie będzie znacznie tańszy od SGS2.

Zresztą ten telefon nie jest na razie w ogóle dostępny! Jeśli SGS2 jest dla Ciebie za drogi to polecam Xperię S (chociaż ona też może swoje kosztować) lub SGS+.

Niestety w abonamencie dla klienta indywidualnego za 90zł nie ma tanich słuchawek. Na Twoim miejscu poczekałbym na jakąś promocję, ewentualnie skorzystał z obecnej(Lumia 710 za 9zł w Panterze 90zł).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kiedy dokładnie wypada Ci koniec umowy terminowej? Pytam bo na przełomie wiosny/lata u wszystkich operatorów są tak zwane żniwa i w tym właśnie okresie zawsze są fajne promocje. A ten galaxy s advance o którym piszesz narazie w naszym kraju nie jest dostępny. A galaxy s+ jest w przystępnych cenach dopiero w taryfach delfin2 w abonamentach 59 zł za 399 zł płacąc w sklepie online orange'a i 459 zł biorąc telefon w salonie.w abonamenie 99.90 ten telefonik jest za 99 zł w sklepie online i 199 zł w salonie.

Jeśli chodzi o taryfy pantera2 to w abonamencie za 69.90 za ten telefonik zapłacisz odpowiednio 449 zł w sklepie online i 499 zł w salonie. W abonamencie za 89.90 ten telefonik kosztuje odpowiednio 139 zł w sklepoe online i 239 zł w salonie. w abonamentach za 129.90 i 199.90 ten telefon jest po 1 zeta w sklepie online jak i w salonie. To są ceny tego sgs-a+ na dzisiaj. Więc poczekaj na te tak zwane żniwa do tego maja bo naprawdę warto. W tedy tego SGS+ napewno upolujesz taniej. A może trafisz nawet na tego SGS Advance.Pozdro

Edytowane przez szmaciaczek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Operatoruw :facepalm::niggaplease:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Umowa kończy mi się 31 maja , więc mam jeszcze trochę czasu.byłem ostatnio w salonie Orange i akurat mieli SGS II .Pobawiłem się nim trochę i jestem pod wrażeniem.Co do SGS ADVANCE to oglądałem filmiki ztargów w Barcelonie i bardzo mi się spodobał.Samsung zapowiedział,że w lutym będzie dostępny w Rosji a później w pozostałych krajach Europy.Ale czy będzie w Polsce tego już nie wiadomo.Zastanawiałem się jeszcze nad Motorolą Razr i w sumie jestem w kropce.Chciałbym mieć telefon , który będzie mi dobrze służył przez następne 2 lata.Proszę o sugestie. Z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

SGS2 powinien być OK. Ale skoro piszesz, że jest za drogi... to po prostu za wysoko mierzysz.

RAZR nie jest tańsza, SGS Advance nie jest jeszcze dostępny w Rosji, a jak już się pojawi, to "podatek od nowości" będzie trzymał przynajmniej przez 2 miesiące.

Weź Xperię Neo albo SGS+.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wczoraj słyszałem od kolegi pracującego w Orangutanie, że dobra promocja jest na Xperię Arc S. To stanowczo lepszy wybór niż SGS+, chociażby ze względu na obiecaną aktualizację do ICS.

Sprawdź też to, może się przyda: http://www.groupon.pl/deals/cala-polska/orange/4116296?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_84&a=1661

Edytowane przez premium

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi