Skocz do zawartości
matisr

Sensation-radio samochodowe

Rekomendowane odpowiedzi

matisr

Witam.

Interesuje mnie podłączenie telefonu do radia samochodowego. Przeglądając allegro natknąłem się na ciekawe rozwiązanie dla iphona RADIO SAMOCHODOWE PODŁĄCZ iPOD USB PEIYING PY 3123 (2203897748) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Czy ktoś spotkał się może z czymś podobnym dla htc ? Ewentualnie jakie radio polecacie, żeby dało się odtwarzać muzykę z telefonu,a zarazem umożliwiało jego ładowanie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Smogg

Żeby w radiu samochodowym zadokować Sensację, to raczej cienko to widzę...

Zaproponować za to mogę dwa inne rozwiązania - choć obydwa opierają się na ładowaniu telefonu ładowarką samochodową.

1. Transmiter FM - jakiś czas temu nabyłem taki na dwa paluszki (bez stałego źródła zasilania). Podłączany do telefonu przez gniazdo zwykłego jacka.

2. Radio z wejściem AUX i kabel z 2 męskimi jackami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    eathan

Niestety nie jest tak łatwo. Takich rozwiązań jak to dla iPhona nie ma (miejmy nadzieję, że jeszcze). Za to działa coś innego. Szukaj radia z Bluetooth! Bez problemu da się odtwarzać muzykę w ten sposób z Sensation. Niestety ładowanie nadal masz po kablu z zapalniczki samochodowej (szukaj na allegro mini ładowarek samochodowych z USB (ŁADOWARKA SAMOCHODOWA USB iPHONE iPOD MP3 - MINI (2216985662) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ) - po wsadzeniu do gniazda prawie ich nie widać i nie przeszkadzają.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Panowie, mam jakiegoś soniaka z wejściem usb. Podlaczam telefon, tryb odczytu karty i jadę z muzyczka ladujac jednocześnie sensację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi