Skocz do zawartości
czolgic

problem z wyświetlaczem, zacina się

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiegoś już czasu mam problem z wyświetlaczem w moim telefonie, to wygląda tak jak zablokuje ekran i gdy klikne przycisk żeby go odblokowac to wyświetlacz podswietla Sie lekko i widać tylko czarne tło , muszę znowu kliknąć na blokadę żeby zablokować i znowu żeby odblokowac i za 2 razem działa prawie zawsze ale za pierwszym prawie wcale :o. Taka sama sytuacja ma też miejsce gdy ktoś do mnie dzwoni nic sie wtedy nie wyświetla tylko widać lekko podswietlone czarne tło i nigdy nie mogę odebrać :/ tak samo też jest gdy wylacze i wlacze telefon czarne tło przez cały czas uruchomiania w tych momentach wyświetlacz dobrze działa jak 2 razy zablokuje i odblokuje telefon :o Telefon nie był rootowany ani nic nie było wgrywane oprócz różnych aplikacji min: go launcher ex który zmienia wygląd systemu. Zrobiłem tweet pamięci telefonu ale nie pomogło, nie wiem co jest grane, prosilbym o pomoc bo sie nie da używać telefonu,

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Soren

Skoro nie wgrywałeś custom romu to problem czysto software'owy odpada. Masz coś nie tak fizycznie z telefonem i chałupniczymi sposobami pewnie niewiele zdziałasz. Zostaje oddać na gwarancje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

Moim zdaniem coś właśnie softwarowego sie posypalo. Ustawienia fabryczne na poczatek.

Wysłane z mojego HTC Sensation za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

resetowalem juz telefon do ustawien fabrycznych ale nic nie pomoglo :/ chyba bez kitu trzeba oddac na gwarancje

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    yusuf1

A masz najnowszy soft jaki udostepnia producent? Jak kupilem sensacje, tez dotyk czasami szwankowal ale po aktualizacji softu problem zniknal.

Wysłane z mojego Sensation za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja mam androida 2.3.4 i numer oprogramowania 1.50.401.1 z tego co slyszalem ics mial/ma byc dla sensation na przelomie marca/kwietnia, nie jestem z tym ostatnio na bierzaco.

---------- Post dołączono o 02:54 ---------- Poprzedni post napisano o 21:57 ----------

zaktualizowalem do androida 4.03 ale problem nadal wystepuje, jednak trzeba zaniesc na gwarancje :/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest błąd na płycie głównej prawdopodobnie. Wybacz, że nie doczytałem twojego tematu, ale ta sprawa ewidentnie nadaje się na serwis. Zrób sobie backup i odsyłaj.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wybaczcie, że odgrzebuje ale przypadkowo natknęłem się na ten temat i znam rozwiązanie. Może komuś się przydać.

Problemem jest GoLauncher FX/ GoLocker FX. Jeżeli się go odinstaluje problem znika.

Posiadałem obydwie aplikacje i po ich dezinstalacji wszystko wróciło do normy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi