Skocz do zawartości
Surion

Czym chronić wildfire s ?

Rekomendowane odpowiedzi

Surion

Witam

Chciałbym kupić coś co zapewni ochrone WF wiadomo jak i przed upadkiem, a także przed rysami, wybrałem pare propozycji.

1) HTC WILDFIRE S CASE ETUI BACK COVER 10 KOLORÓW (2105533447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - bardzo fajnie wygląda - rogi nie są do końca zabezpieczone, ciekawi mnie jak się po takiej "osłonie" sprawuje tylnia klapa.

2) Etui S-Design BodyGuard HTC WILDFIRE S + Folia PRO (2209584098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - wygląda bardziej solidnie, przedewszystkim ma osłonięte rogi.

3)COMBO MESH CASE DO HTC WILDFIRE S +2 x FOLIA (2205119803) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - podobne do tego wyżej.

4)POKROWIEC SKÓRZANY HTC WILDFIRE S G13 + FOLIA LCD (2160436931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - taki typowy skorzany pokrowiec, który chroni też część frontalną telefonu, nie mówie, że akurat taki konkretny model, ale coś w ten deseń, tylko ciekawi mnie jak się sprawuje podczas rozmów, ta cześć przednia musi dyndać koło brody ;/ I jak ma się sprawa z magnesami, w niektórych typach zauważyłem magnesy. Chyba nie mają wpływu na prace GPS/ telefonu ogólnie ?

Pozdrawia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    madmun
    3)COMBO MESH CASE DO HTC WILDFIRE S +2 x FOLIA (2205119803) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. - podobne do tego wyżej.

Mam, jestem zadowolony w sumie, ale

Niestety trzeba wyciąć górna ramkę bo zasłania czujnik, całą pod głośnikiem

Ten plastikowy szkielet po bokach mógłby ciaśniej przylegać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

jeśli chodzi o ostatni - najtańszy, matka ma taki i przy bardzo ostrożnym użytkowaniu po roku połamała się szyna w której trzyma się telefon (plastikowa). Ja kupiłem do swojego taki sam i otrzymałem od razu połamany. Nie polecam ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1) HTC WILDFIRE S CASE ETUI BACK COVER 10 KOLORÓW (2105533447) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej

2) Etui S-Design BodyGuard HTC WILDFIRE S + Folia PRO (2209584098) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej

3)COMBO MESH CASE DO HTC WILDFIRE S +2 x FOLIA (2205119803) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej

4)POKROWIEC SKÓRZANY HTC WILDFIRE S G13 + FOLIA LCD (2160436931) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej

Powiem tak...

Numer 1 nie polecam. Przy wyciąganiu tel z etui pojawiają się przetarcia na obudowie. Oczywiście nie od pierwszego wyciągnięcia. Trzeba czasu. Pierwszy upadek i możliwe że pęknie i nie chroni narożników. Miałem podobne etui.

Numer 2 spełnia swe funkcje ochronne jak należy. Jedyny mankament że ciężko wciska się przycisk wł/wył - blokady telefonu. Wkurza na maksa.

Numer 3 Nie miałem więc nie wiem.

Numer 4 Zamknięte wygląda ok. Po otwarciu " śmiech na sali ". Poza tym szybko pęka ramka w którą sie wkłada telefon. Może ona również powodować przetarcia na obudowie.

Wypróbowałem wiele etui i mimo myślenia że im drożej tym lepiej wybrałem etui za 6 zł wykonane z czarnej gumy bez żadnych wzorków na tyle od środka ( np romby czy inne , one zostawiły błyszczące ślady na klapce ).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    VenTx

Trochę odkopię temat. Polecam opcje nr 2. W zestawie masz dwie folie, jedna uniwersalna (ok. 5 cali, do wycięcia i specjalna pod telefon). Sam pokrowiec zakłada się ciężko, ale tak przecież powinno być. Trzyma się komórki idealnie. Jeśli chodzi o przyciski to nie zauważyłem, żeby jakoś specjalnie ciężej chodziły.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja powiem tak - siostra ma numer 4 - bardzo zadowolona jest, ale znacznie zwiększa rozmiar telefonu, niektórym może przeszkadzać. Tylko że te futerały są markowe i nie. Siostra ma akurat oryginał. Ona ma xperię neo, więc lepiej się wpasowuję, natomiast do Wildfire S nie polecam. Ja natomiast wolę tradycyjną wsuwkę do WFS.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

zaraz zaraz...?? ale przy zakupie się dostaję taką wsuwkę, nie??

ja bynajmniej miałem w komplecie :) i wg. mnie właśnie takie wsuwki są najlepsze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Naits

nie działa link do 4 opcji ale po przeczytaniu postów można się domyśleć o co chodzi

mam taką do innego telefonu, a moja kobieta używa takiej samej z WFS i oboje nie narzekamy bo się sprawdza

to nie jest raczej produkt dla estetów, więc dla tych osób odpada

telefon trzyma się bardzo solidnie, nawet za bo wyciąganie nie jest takie łatwe

przy rozmowach klapa może przeszkadzać ale co poradzić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A ktoś może mi doradzić jaka wybrać wsuwkę? Jest ich trochę na allegro w przedziale cenowym od 20 - 35 zł. Nie wiem czy sugerować się ceną czy może wyglądem na zdjęciach. Słyszałem że gorsze wsuwki rysują obudowę przy wyciąganiu. Proszę o porady najlepiej z linkami bądź fotkami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bardzo polecam folie na ekran, chroni przed rysami ( jaka kolwiek), Natomiast jesli chodzi o pokrowiec to 4. fajnie sie sprawuje lub ewentualnie cos w tym stylu :POKROWIEC ETUI HTC DESIRE C/S WILDFIRE S ONE V (2588135995) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. . Przed upadkiem ochroni a telefon łatwo sie wyciąga.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi