Skocz do zawartości
NoOne00

Klawiatura fizyczna ???

Rekomendowane odpowiedzi

ja mam 2.2 dzis mi przyszla klawa ale paruje sie ale nie laczy:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mtsz15

Pobierz BlueKayboard z marketu i wtedy połącz. Oprogramowanie z płytki nie działa ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    mtsz15

Ale co

dalej nic
    ?

Odinstaluj program z płyty, pobierz z marketu BlueKeyboard, zainstaluj, włącz BT, klawiaturę, kliknij na niej przycisk obok diod, tak aby mrugało na niebiesko i paruj z telefonem. Wpisz na telefonie 1234, a zaraz po tym na klawiaturze 1234 i będzie działać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    1. Przede wszystkim JEŻELI MASZ SPAROWANĄ JUŻ KLAWIATURĘ Z TELEFONEM MUSISZ JĄ ROZŁĄCZYĆ

2. Gdy to zrobisz ściągnij z marketu program "bluekeyboard", zainstaluj ale nie odpalaj jeszcze

3. Wejdź w ustawienia języka i klawiatury -> zjedz w dół i zaznacz BlueKeyboard JP

4. Włącz bluetootha

5. Załącz klawiaturę, kliknij na niej guzik żeby zaczęła migać niebieska dioda

6. Wejdź w ustawienia bluetooth -> wyszukaj urządzenia -> gdy znajdzie mini klawiaturę przytrzymaj na niej dłużej palcem i wybierz "sparuj", gdy poprosi o kod wpisz np. 1234, następnie odczekaj 3-4 sekundy i wpisz ten sam kod na klawiaturze zatwierdzając enterem ----> dioda powinna przestać mrugać.

7. Wejdź znowu w "Ustawienia języka i klawiatury" zjedź w dół, wybierz ustawienia BlueKeyboard JP -> w Selected keyboard wybierz bluetooth mini keyboard , następnie w keyboard layout wybierz US(qwerty)

Konfiguracja zakończona, teraz żeby skorzystać z klawiatury w polu gdzie wprowadzasz tekst przytrzymaj palec i wybierz "metoda wprowadzania" -> Bluekeyboard ... no i to tyle, program powinien sam się połączyć .

Jeżeli program nie chce się łączyć,ustaw inną metode wprowadzania, wyłącz i załącz ponownie klawiaturę następnie wciśnij guzik parowania na niej i znów wybierz metode bluekeyboard.. powinno działać. W przypadku gdy na ekranie pojawiają się inne znaki niż wybrane na klawiaturze wystarczy wcisnąć "shift" i "alt" .

No rewelacja wreszcie ktoś opisał to dokładnie !

WIELKIE DZIĘKI dajkamjenia za dobrą robotę.

Próbowałem ze 111x i nic a tu trzeba każdy kroczek

i dokładnie w takiej kolejności.

UWAGA : to działa też z programem BLUEINPUT

prawie kropka w kropkę choć sam program totalnie

inny. U mnie działa na ZTE BLADE z Orangea.

Jeszcze raz pozdrowienia - dajkamjenia :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi