Skocz do zawartości
mariusz555

MS2Ginger 3.0 - How to

Rekomendowane odpowiedzi

dobra system się "ładuje" vsel3 zmieniłem na 58. Zobaczymy czy się uruchomi

Wszystko się pięknie wgrało, ale bateria ładuje się max do 91% Jest jakiś fix, który to naprawia??

---------- Post dołączono o 20:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

Sory fałszywy alarm. Po prostu coś długo stał na 91:p Chcialbym go troche ulepszyć i usunąć niepotrzebne apki typu "miejsca" czy "wyszukiwanie google" i zainstalować pełny blur. W sofcie zauważyłem, że pół interfejsu jest w pl a pół eng. Da się to jakoś naprawić?

Edytowane przez mariusz555

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2. Wady są takie ze jest troche malo "free" ramu czyli rom jest dość zaśmiecony rożnymi blurowymi rzeczami tak jak froyo. Ale da sie wyciągnąć z 226 wolnego ramu jeśli zmienimy launcher a domyslny wywalimy i powywalamy zbędne programy za pomoca np root explorera.

.

Możesz podać co dokładnie wywalałeś?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czemu ale wysypuje mi się aplikacja kontakty. Ma ktoś pomysł jak to naprawić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    boos3r

Lista rzeczy do wyrzucenia by k4mil http://forum.android.com.pl/f267/rom-2-3-4-wyciek-74706/index37.html#post1156610

napisze tylko że jeśli wywalimy pliki z nazwą blur_ i cos tam dalej to mamy niestety efekt taki że mamy np fc w sms'ach lub nie mozemy edytowac kontaktow w dialerze. Maariusz555 rozpakuj sobie rom na kompie i tam bedziesz mial te pliki przkopiuj je na telefon potem do system/app i ustaw permision na takie jak maja pozostałe i zrób restart telefonu. Wszystko będzie działać jak przedtem.

GenieWidget.apk - nie ma go w 3.0 ale mozna go sciągnać np z 2.1 i przekopiowac do 3.0 i będziemy mieli news&weather czyli widget który jest w każdym androidzie a tu chyba omyłkowo zniknął

na koniec jak juz zainstalniemy inny launcher to pozbywamy sie blurhome.apk i robimy restart bo bedzie non stop Fc :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potrzebuje pomocy. Wgrałem modyfikację Beat's Audio i telefon nie wstaje >:( Proszę o szybką pomoc. Cały czas stoi na logo Motoroli.

---------- Post dołączono o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:05 ----------

Nikt nie wie jak to naprawić? Proszę o pomoc bo nie wiem na ile prób mi bateria wystarczy. Wolę się nie bawić na ślepo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moze full wipe?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi