Skocz do zawartości
jodzet

Mod poprawiajacy jakosc zdjec i filmow.

Rekomendowane odpowiedzi

Smogg

Panowie, dział służący rozmowom dotyczącym kart pamięci to nie tutaj. → Karty pamięci

Kolejne posty o kartach (i ich klasach) nie będą tolerowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    LocDog

Podłączę się do tematu, czy jest jakaś możliwość programowa na stabilizację obrazu podczas nagrywania? Specyfikacja mówi Full HD, pięknie. Tylko z ręki nagrania są straszne, brakuje tu czegoś takiego co mają aparaty i kamery czyli stabilizacji obrazu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

LocDog nie bardzo rozumiem przeciez mamy stabilizacje video przy full hd. W ustawieniach wideo jest stabilizacja a takze podklad i nagrywanie stereo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    manjak

Hmm w którym miejscu jest ta stabilizacja? Mówisz o ICS czy GB?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam pytanie, czy sensation z tym modem nagrywa lepsza filmy(i robi lepsze zdjęcia) od galaxy s2?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    joohtz

Rozumiem, że mod ten poprawia jakość zdjęć i filmów (większa ostrość), ale czy wprowadza on jakieś zmiany dotyczące poprawnego odwzorowania kolorów? Wiecie, w standardowym aparacie czerwony nie wychodzi czerwony, jaskrawy zielony często jest przesycony, a "zwykła" zieleń "gubi" kolory itd. Czy przywołany mod rozwiązuje ten problem? Jeśli nie to może znacie jakiś inny mod, program, rom itd, który by rozwiązywał tę kwestię? Muszę bowiem przyznać, że najbardziej zależy mi na rzeczywistym odwzorowaniu kolorów..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Adramel

Mod zwiększa ilość bitów użytych przy kompresji obrazu. Nie wpływa na kolory. To o czym piszesz to balans bieli, automatyczny nie zawsze działa dobrze, spróbuj ręcznego ustawienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam takie wrażenie, że na romie Viper Ss odworowanie barw jest bardzo dobre (czerwony to czerwony:)) - więc może warto spróbować:)?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, zakupiłem sobie HTC Sensation, jest to mój pierwszy telefon z Androidem, więc nie jestem za bardzo w temacie. Chciałbym wgrać tą modyfikację bo zależy mi na lepszej jakości zdjęć i filmach bez przycięć. Tylko że właśnie jak pisałem jestem zielony w temacie, czy ktoś mógł by mi napisać w skrócie jak to zainstalować? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

S-off, root, utrata gwarancji, flashowanie romów, blablabla, przejrzyj faq, poradniki i turoriale i zaznajom się z podanymi terminami przezemnie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi