Skocz do zawartości
bylecosoft

Best apps hunter-wyszukuje dobrze ocenione aplikacje z całego marketu, zwykle niewidoczne na głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Całkowicie nowe podejście do wyszukiwania najlepszych aplikacji w markecie.

To jedyna aplikacja która pozwala wyszukiwać aplikacje i gry filtrując wyniki przez ocenę, liczbę pobrań, koszt, liczbę ocen i kategorię. Pozwala również dowolnie sortować wyniki.

Zamiast przeszukiwać niekończące się listy losowych aplikacji w markecie (np. gry ocenione na 3,5 gwiazdki znajdują się w kategorii "najlepsze"...), możesz określić swoje własne kryteria wyszukiwania. Możesz również wypróbować zbiór gotowych kryteriów.

Znajdź świetne gry i nowe aplikacje, jeszcze niewyszczególnione na stronie głównej marketu.

Link do marketu

EDIT: Po aktualizacji aplikacja powinna działać znacznie szybciej, dodatkowo usunąłem zbędne uprawnienie.

---------- Post dołączono o 22:26 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Niestety nie mogłem już edytować (wygląda na to, jakby minął czas na edycję), więc odpowiem sam sobie - bardzo proszę o wypisywanie uwag i sugestii. Aplikacja jest w bardzo wczesnym stanie rozwoju (ale całkowicie funkcjonalna), więc bardzo liczę na głos użytkowników i ich komentarze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    trasek

fajne, ale czy jest wersja pl?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wszystko fajnie, ale aż się prosi o język polski.

[EDIT] Uprzedził mnie.. :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chodzi o język samej aplikacji? Z tym nie będzie problemu - dopisałem do TODO.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Timur

Zainstalowałem dzisiaj tą aplikację i mi się podoba,tylko w dalszym ciągu brak języka polskiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    byaqya

Jest nawet na wykopie :) A czy dało by się uzupełnić tą aplikację o taką funkcję jak wpisywanie jakiś tagów, na przykład jeśli chce wyszukać grę tylko z gatunku Tower Defense?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Niestety, ale twórcy nie oznaczają aplikacji tagami, ale zamierzam dodać w następnej aktualizacji możliwość dodania frazy wyszukiwania, więc będziesz mógł wpisać tower defense. :) Poza tym, wymyśliłem jak udostępnić możliwość odfiltrowania azjatyckich aplikacji, co powinno być bardzo pożądaną funkcją. No i oczywiście wspomniana polska wersja również będzie dodana.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dodałem tłumaczenie aplikacji na język polski, tak jak prosiliście. Dodałem również filtrowanie opisów aplikacji ze względu na język i wyeliminowałem duplikaty z wyników wyszukiwań. Jeśli macie jakiekolwiek sugestie, śmiało piszcie!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Apka bardzo mi się podoba, ale mam kilka zastrzeżeń. Nie tyle zastrzeżeń co sugestii.

Wyszukane aplikacje wyświetlają się w dużych kwadratach, ja wolałbym widok Listy (chodzi mi o samą nazwę, bez opisu i wersji). Dobrze byłoby też zrobić zamiast przełączania na następne strony odświeżanie ciągle na jednej. To w sumie tyle, bo apka bardzo mi się podoba! Symboliczne kliknięcie w reklamę zaliczone.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bajor

Apka fajna, przed chwila ściągnąłem i pierwsza sugestia jaka mi się nasunęła to by po kliknięciu w reklamę znikała ona do chwili ponownego uruchomienia aplikacji. Bardzo doceniam takie udogodnienie dla użytkownika i zawsze w przypadku takich aplikacji klikam w reklamy i domyślam się, że dużo osób myśli podobnie. I to jest uczciwe, 1 kliknięcie w reklamę = więcej miejsca na ekranie do wyświetlenia wyników :-)

Wytapane na Galaxy S z ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi