Skocz do zawartości
shaka

Potrzebny solidny "case" do Motoroli

Rekomendowane odpowiedzi

shaka

Chciałbym aby ktoś polecił mi coś typu case (rubber case, crystal case itp)

Kupiłem takie plastikowe rubber case http://allegro.pl/item1072337110_rubber_gumowany_case_motorola_milestone_droid.html

No i już mniejsza o jakość, wygląd czy wykonanie, dla mnie może być (ma chronić), ale mając to to w kieszeni zawadziłem o coś metalowego (jakiś kaloryfer ;P ) no i górna część pękła (kejsa ;P ) i nie wiem czy mam pecha, ale dalej szukam czegoś "lepszego", a jak nie znajde to chyba znów ten badziew kupię. Zastanawiam się nad kauczukową wersją... (potrzebna opinia)

chciałbym coś LEPSZEGO (widząc nagrania z US te kejsy są robione na miarę urządzenia, a nie jakieś chińskie badziewie) ale na naszym rynku nie ma NIC (tutaj dla przedsiębiorczych niezły hint na biznes ;) )

Invisible shield na razie odpada, skórzane etui, kabury, wsuwki, oraz pokrowce też (ograniczają pełen dostęp i nie lubie wyciągać tel z etui)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam obudowę do której link zamieściłeś, wykonana jest bardzo przyzwoicie jak na tego typu akcesorium.

Moja dziewczyna mówi, że jest brzydki, ale w mój gust trafia - MM wygląda w nim jak jakieś przenośne urządzenie pomiarowe.

Ze swojej strony polecam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    shaka

Zgadzam sie, sluzylo mi dobrze, tylko pekla gorna ramka z prawej strony, musze zamowic jeszcze raz. Kupilem tez kauczukowa wersje, niby niezniszczalne, ale denerwuje mnie i jest beznadziejne utrudnia nawet wyjmowanie z kieszeni bo guma beznadziejna, po bokach jest luz ze mozna grac na tej gumie jak na banjo. 100 razy lepsze plastikowe chociaz sie lamie to nie wkurza tak jak to.

// tapniete z Milestona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi