Skocz do zawartości
linar10

[★ SMS ★ ] by ★ RSK TEAM ★ with AMAZE CAM [CM7R2][STOCK][SPECIAL EDITION]

Rekomendowane odpowiedzi

tof

Koledzy, czy u was też w oknie wyboru SCENY i SKINA nie wyświetla się podgląd?

U mnie widać jedynie szare prostokąty i podpisy pod nimi.

Nie jestem w stanie sprawdzić jak wygląda scena ani skin jeśli nie uruchomie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Sto razy wałkowane menu i wybierz lista

Htc Desire & ICS

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

sory ze tak to napisze ale pozapominalem wyrazen bo dawno nie bylem na forum...

wiec chce miec a2sdx bodajze tak to sie nazywa a mam to nowe cos. mowie o tym co odpowiada za miejsce instakacji aplikacji... i czy jest mozliwosc bez utraty danych zmiany tego skryptu??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Titanium backup i flash romu od nowa

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam takie pytanie odnośnie tego systemu a mianowicie po jego zainstalowaniu i włączeniu wraz z kartą sim działa bez zarzutu przez jakieś 36 godzin. Później jednak się zawiesza i to w dziwnych okolicznościach czasami przy trzymaniu go w kieszeni pisaniu SMS a nawet podczas rozmów z innymi. Po wyjęciu kart sim telefon działa bez zarzutu. i moje pytanie czy da się to jakoś naprawić bo system jest naprawdę bardzo dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

czy da sie dograc do romu rcteam tweaks?? jezeli tak, to czy moze ktos podac link skad moge pobrac ten dodatek

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Było parę postów wcześniej szukać się nie chce czy czytać ???

Tak wrzuć pliki z customize\app\tweaks z zipa do sdext/app_s i restart fona (tylko hboot cm7/r2) lub wrzuć rom zaznaczając odpowiednią opcję w aromie

Edytowane przez linar10

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    tof
    mam takie pytanie odnośnie tego systemu a mianowicie po jego zainstalowaniu i włączeniu wraz z kartą sim działa bez zarzutu przez jakieś 36 godzin. Później jednak się zawiesza i to w dziwnych okolicznościach czasami przy trzymaniu go w kieszeni pisaniu SMS a nawet podczas rozmów z innymi. Po wyjęciu kart sim telefon działa bez zarzutu. i moje pytanie czy da się to jakoś naprawić bo system jest naprawdę bardzo dobry.

Ja się dołączam do pytania, bo symptomy u mnie są identyczne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    orzelo

Rom nieziemski, najlepszy jaki mialem, wszystko bezproblemowo przebieglo :) jedynie co to jest problem z nagrywaniem w jakosci hd. Daje nagrywanie i kamera sie wylacza, po czym przenosi do glownego pulpitu, daloby rady to jakos naprawic ? I czy bylaby mozliwosc umieszczenia procentowego stanu baterii zamiast zwyklej na gornej belce ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi