Skocz do zawartości
linar10

[★ SMS ★ ] by ★ RSK TEAM ★ with AMAZE CAM [CM7R2][STOCK][SPECIAL EDITION]

Rekomendowane odpowiedzi

mam problem z sklep play.. nie pokazuje mi niektorych aplikacji np jak wyszukuje go launcher ex to pokazuje mi tylko tematy tej apki a nie ja.. jak wchodze przez lapka na play google to przy niektorych aplikajach widzi moj telefon a przy niektorych nie... mial ktos moze cos takiego?? wyczyscilem dane apki i pamiec poderczna nic nie dalo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

I kolejny problem który odnalazlem....bardzo często przy podłączaniu do PC ....prosi mimo wyboru co 2-3 sekundy o wybranie rodzaju połączenia - zapętla się to - nawet jak odłączy się przewód USB - ekran wyboru pozostaje aż do zrestartowania telefonu

Po odłączeniu od ładowarki ( mam oryginaną sieciową HTC ) każdorazowo dzwoniąc do kogoś mam włączony domyślnie głośnik - uniemożliwia to korzystanie z tego romu.

Niestety muszę się przez to pozegnać z tym romem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeżeli spełniło się wszystkie wymagania dla tego romu (pierwszy post), a dodatkowo ma się dobrą i szybką kartę SD (najlepiej class10), to nie powinno być żadnych problemów z RSK.

Sam używam go od wersji 7.4.3 (od maja) na stock hboot z sense. Nie podmieniałem też kernela. Rom chodzi bardzo szybko, jest stabilny i bez żadnych błędów.

Dlatego uważam, że jeżeli komuś się sypie, to prawdopodobnie źle go zainstalował/ma słabą kartę SD.

Proponuję zrobić format karty, nowe partycje i full wipe. Potem dopiero poprawnie zainstalować rom.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

Od dwóch dni korzystam z tego ROMU i muszę powiedzieć że śmiga rewelacyjnie, jak na razie nie miałem żadnych problemów. Jedyne co to po uruchomieniu programu Link2SD wysypał mi się cały rom i żadna apka nie chciała się odpalić. Wie ktoś może dlaczego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    linar10

Do tego masz skrypty w aromie a nie apki z marketu. Po prostu ci się rom wysypał bo odpowiednią opcję tam zaznaczasz a apka przeniosła ci wszystko tam gdzie nie powinna

Htc Desire & AOKP by Preston74

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden problem wyeliminował się - nie wywala co chwila okienka przy połączeniu USB do komputera o wybranie rodzaju połączenia - pomogła ponowna instalacja.

Spełniam w stu procentach wymagania tego romu, mam CM7R2 i kartę Sandisc extreme III micro SDHC class 10, 16 GB (sprzedaje między innymi karty pamięci i ta karta wyniosła mnie 80 zł) - ale z EXT4 o wielkości 4 GB ( to akurat nie powinno być przyczyną automatycznego uruchamiania rozmowy na głośnik po podłączeniu oryginalnej sieciowej ładowarki HTC).

Ktoś ma może podobny problem ?

Póki co RSK i tak jest najlepszym romem jaki używałem do tej pory .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

hmm specjalnie dla tego romu kupiłem kartę sd hc 8 Gb class 10 i robiłem wszystko tak jak jest napisane w 1 poście i na prawde nie wiem co jest nie tak że po włożeniu karty sim rom staje sie bardzo niestabilny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

mam problem z sklep play.. nie pokazuje mi niektorych aplikacji np jak wyszukuje go launcher ex to pokazuje mi tylko tematy tej apki a nie ja.. jak wchodze przez lapka na play google to przy niektorych aplikajach widzi moj telefon a przy niektorych nie... mial ktos moze cos takiego?? wyczyscilem dane apki i pamiec poderczna nic nie dalo

sory za powtorznie, ale poprzedni post zostal jakby niezauwazony

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Twój wcześniejszy post był zauważony.

Jest odpowiedni wątek zarówno o Google Play (w aplikacjach), jak i o problemach z Google Play.

Raczej tam powinieneś szukać pomocy, a nie w temacie o RSK.

P.S.

Nie pamiętam już, czy w tym romie jest najnowsza wersja Google Play, czy trzeba ją samemu pobrać i zaktualizować.

Sprawdź u siebie jaką wersję masz (najnowsza to 3.5.19).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

chyba jestem slepy, ale nie widze tam czegos takiego... mam najnowsza wersje markety. w czym jest problem?? wiecie moze??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi