Skocz do zawartości
linar10

[★ SMS ★ ] by ★ RSK TEAM ★ with AMAZE CAM [CM7R2][STOCK][SPECIAL EDITION]

Rekomendowane odpowiedzi

Okazało się że winna była antena, przy okazji poprawiłem też antenę od gsm i sim, telefon zaczął wreszcie normalnie działać. Ale temu MildWild i tak się przyjrzę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Napisano (edytowane)

Cóż u mnie chyba czas na zmianę romu. Telefon wyraźnie spowolnił, trafił mi się właśnie przed chwilą drugi samoczynny restart w przeciągu 2 dni. Mimo, że mam tylko parę apk zainstalowanych telefon momentami muli potężnie...

Aktualizował ktoś do tej wersji v8.2.0? Coś się zmieniło?

-----------------------------------------------------------

Właśnie zainstalowałem wersje 8.2.0 i theme Sense 5. Szczerze to różnic za dużo nie ma, trochę szybciej i płynniej chodzi. Cóż poczekam na jakiegoś dobrego i stabilnego 4+ z sense i wtedy ten wyleci:PP

Edytowane przez urielpp
    Aktualizacja wersji

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy a2sd dziala na tym romie? Bo po standardowej komendzie w terminalu "su", a pozniej "a2sd install" wyskakuje blad, a nie ukrywam, ze to 130mb wolnego miejsca to zdecydowanie za malo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

U mnie w wersji 8.2 też nie działało >:( Ale nie pomogę niestety bo rom już wyleciał z mojego telefonu... :PP

Kilka osób ma z tym problem, jak na razie nikt nie doczekał się odpowiedzi. Jednemu pomogło wgranie romu od nowa innemu nie.

Edytowane przez urielpp

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie, jak zaktualizować rom do najnowszej wersji?

Rozumiem że "Sense 5 theme" jest aktualizacją. Na jaki rom trzeba to dograć?

I jak to zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    Sense 5 theme działa on tylko pod wersjami 8.0 i 8.2. Wersje 8.0 masz na xda a po 8.2 musisz wejść tutaj. To oficjalny blog R.S.K. Team. Wersja 8.2 jest tylko na stock HBOOT.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za odpowiedz.

A jak sprawuje się w ogóle się ten rom w wersji 8.2?

Może mi doradzisz - szukam romu szybkiego, stabilnego - nie najnowszy żaden z 4 z przodu. Coś co naprawdę działa.

Jakieś sugestie ??

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Działa, szybko i sprawnie, ale bardziej bym Ci polecił wersję deodex albo odex to już sam wybierzesz. I przede wszystkim nie ma sensu instalować tych theme. Zainstalowałem i się zawiodłem :< Wersja 8.2 jest dobra, ale ze stabilnością bywa różnie. Niektórym (tak jak mi) nie chodzi skrypt a2sdx i ogólnie czasem wariował telefon. Wersje podane tutaj są najstabilniejsze chyba, ale co do romu ogólnie można śmiało instalować, gdyby nie to, że było parę malutkich błędów, które rzadko przeszkadzały i to, że testuje teraz SENSEDREAM to pewnie miałbym go dalej na telefonie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi