Skocz do zawartości
Byk

Nagrywanie rozmow - Call recording na ICS

Rekomendowane odpowiedzi

Grynio
    Dalej jest problem na zestawie słuchawek BT Nagrywa dobrze ale w słuchawkach słyszę to co mówię (czyli echo) a to strasznie przeszkadza w rozmowie.

tak, ten problem na razie jest nierozwiązany w żadnym sofcie do nagrywania :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- sciagnij/kup TOTAL RECALL v1.9.7 - najnowsza wersja 1.9.8 równiez dziala bezproblemowo

Nie wiem jak Wam, ale mnie na 1.9.8 nie działa w ogóle (nagrywa tylko mnie a nie osobę z którą rozmawiam) więc zostaję przy 1.9.7

U mnie dodatkowo jak przez program chcę odtworzyć nagrane rozmowy to się zawiesza, dlatego robię to innym programem i na razie jest spoko.

Nie jest to jeszcze jakość na poziomie mojej N8 (głównego telefonu mojego), ale gdyby taka jakość była gdy kupowałem Nokię to bym rozważył czy nie pozostać przy jednym telefonie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kisiol

o co chodzi z tym ics roota mam bo wgrywałem .Proszę pomocy jak to odpalić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    o co chodzi z tym ics roota mam bo wgrywałem .Proszę pomocy jak to odpalić

Ściągnij sobie najlepiej taką aplikację https://play.google.com/store/apps/details?id=com.killermobile.totalrecall.s2.trial&feature=more_from_developer (to jest trial, ale możesz pełną wersją wgrać jak zadziała)

Przy włączaniu będzie opcja z "Fix" poprosi też o prawda superuser - jeśli nie to powiedz co wyskakuje po instalacji wtedy zobaczymy co jest nie tak.

Jak będzie ten fix to odczekaj trochę, w audio ustaw mpeg4 i zrestartuj telefon (u mnie coś długo się włączał po tym fixie, ale później już normalnie).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    kisiol

wgralem fix byl ale nadal piki mają 0 kb i ie mozna otworzyć pliku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
    bedson

U mnie na Kernelu K3-16 Speedmod, Fix poszedł bez problemów. Działa elegancko ale mam pytanko czy da radę ustawić max ilość nagranych rozmów? Czy wypada raz na jakiś czas ręcznie wywalić?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Siemka.

Ja mam PARANOID ANDROID 2.1 i niestety totall nie dziala . Ogólnie żaden z dostępnych recorder-ów nie działa na PA2.1.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Edytowane przez karateka28

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam,

mam zainstalowaną wersję trial aplikacji Total Recall. System 4.0.4 LQB, zrootowany metodą http://forum.android.com.pl/f168/root-ics-rootowanie-bez-fleszowania-kernela-i-bez-koniecznoa-ci-poa-ae-czenia-z-pc-148846/.

Po wykonaniu wszystkich działań z pierwszego postu, rozmowy są nagrywane, lecz ich jakość i poziom głośności (zwłaszcza mojego rozmówcy) jest bardzo, bardzo słaba.

U mnie jednak jest pewne "zjawisko", o którym nikt nie pisał - może to normalny objaw, a ja nie wiem :-) Mianowicie po komunikacie, że pliki są przez TR podmienione, trzeba zrestartować telefon. Przy próbie restartu (tzn. naciśnięciu klawisza Power i potwierdzeniu, że telefon będzie uruchomiony ponownie), zaczynają się pojawiać komunikaty (tak ze 20 razy) "Shell uzyskał uprawnienia superuser". W czasie tych komunikatów przycisk OK potwierdzający restart jest "wciśnięty". Potem telefon się restartuje i jest OK (poza słabym poziomem nagrywania :-)).

Czy ten komunikat o uprawnieniach Shell'a powinien się pojawiać?

Pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@up

Kolego... te komunikaty wyskakują dlatego że zapewne masz zrotowany tą właśnie metodą.

u mnie na ROM PA 2.52 + KERNAL DORIMANX 7.10 program o którym piszesz (TOTALREC 1.9.31 ) działa jak ta lala.

Notatka od Moderatora: Szewcu72
    wykrzyk.png Odpowiadając na post poprzedzający, nie cytujemy go. Zwrot "@up" wystarczy.
    Edytowane przez Szewcu72

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W tym TOTAL RECALL chyba coś pozmieniane jest bo ja po kliknieciu na ten fix mam jakies testy...tel nic nie podmienia itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi